10 квітня 2024 Проректор ЗВО з науково-педагогічної роботи НФаУ,  д.фарм.н., проф. ЗВО кафедри медичної хімії Андрій ФЕДОСОВ взяв участь в Українському форумі міжнародної освіти 2024, який відбувся за підтримки ДП «Український державний центр міжнародної освіти» Міністерства освіти і науки України у форматі off-line в м. Києві. На заході були висвітлені питання про вузи України та Україну в Європейському просторі вищої освіти, інструменти залучення іноземних студентів до навчання в університетах країни та інтернаціоналізацію освіти під час війни.

10.04.2024

На форумі обговорювалися концепції розвитку освітніх та наукових проєктів до 2027 року, євроінтеграційні процеси та питання організації прийому й підготовки закладами вищої освіти здобувачів з числа іноземних громадян.

Віримо в ЗСУ та майбутнє фармацевтичної освіти в Україні!

10 квітня 2024  Проректор ЗВО з науково-педагогічної роботи НФаУ,  д.фарм.н., проф. ЗВО кафедри медичної хімії Андрій ФЕДОСОВ взяв участь в Українському форумі міжнародної освіти 2024, який відбувся за підтримки ДП «Український державний центр міжнародної освіти» Міністерства освіти і науки України у форматі off-line в м. Києві. На заході були висвітлені питання про вузи України та Україну в Європейському просторі вищої освіти, інструменти залучення іноземних студентів до навчання в університетах країни та інтернаціоналізацію освіти під час війни.