Звіт з виховної роботи

9 травня 2021

З нагоди дня народження Шевченка в бібліотеці НФаУ  відбувся тематичний захід “Нас єднають думи Кобзаря”, відкритий перегляд літератури “Вічний як народ”, до якого викладачі кафедри залучили і студентів, аби вшанувати пам’ять та пригадати творчий та життєвий шлях Великого Кобзаря.

Звіт з виховної роботи

25 лютого 2021

Бібліотекою НФаУ організовано акцію «Поезія Лесі Українки – джерело невичерпної мудрості та незламної сили духу», в якій взяли участь бібліотекарі, науково-педагогічний склад кафедри медичної хімії та студенти першого та четвертого курсів фармацевтичного факультету.

Звіт з виховної роботи

4 грудня 2020

 Було проведено кураторську годину ас. Оленою Бевз студентам 1 курсу групи Фм20(4,10д)-01 , метою якої було звернути увагу на цю проблему та необхідність толерантного ставлення майбутній фахівців фармації до ВІЛ-позитивних людей, відповідальне ставлення до свого здоров’я та життя.

Будьте здорові! Бережіть себе та своїх близьких!

Звіт з виховної роботи

 

6 листопада 2020

Асистент Бевз О.В. провела кураторську годину зі студентами 1 курсу 1 групи, на якій розповіла студентам про програми «Ерасмус+» та «Горизонт-2020». І попри карантинні перешкоди, мотивувала студентів старанно підходити до навчання і наукової діяльності, адже гарні знання відкривають багато горизонтів і можливостей.

Звіт з виховної роботи

 

 

16 жовтня 2020

Здобувачі вищої освіти прослухали лекцію під назвою «Квіти мої діти», яка була присвячена Катерині Білокур – художниці, яка прославляла українське мистецтво на цілий світ.

Звіт з виховної роботи

14 жовтня 2020

Відбулася лекція «Мужність і відвага крізь віки», до Дня Українського Козацтва, для здобувачів вищої освіти у Науковій бібліотеці НФаУ.

Звіт з виховної роботи

21 вересня 2020

У читальному залі НБ НФаУ для здобувачів вищої освіти був проведений вечір-портрет “Життєвий і творчий шлях І.К.Карпенко-Карого” присвячений 175-річчю від дня народження. Відвідувачі заходу ознайомилися з тематичною книжковою виставкою “Видатний український драматург Іван Карпенко-Карий”.

Звіт з виховної роботиЗвіт з виховної роботиЗвіт з виховної роботи

24 серпня 2020

День Незалежності України!
Співробітники кафедри долучились до урочистого заходу з нагоди Дня Незалежності України, який відбувся на майдані Конституції.
Зі святом!
Звіт з виховної роботи

Звіт з виховної роботи Звіт з виховної роботи Звіт з виховної роботи Звіт з виховної роботи Звіт з виховної роботи Звіт з виховної роботи

Звіт з виховної роботи

Звіт з виховної роботи

Звіт з виховної роботи

Звіт з виховної роботи

Print Friendly, PDF & Email