Фотогалерея подій та новини

15 січня 2022

Кафедра прийняла участь у міському VI Фестивалі “Вертеп – Фест 2022”. Масові гуляння пройшли весело та цікаво.

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини Фотогалерея подій та новини

 

14 січня 2022

Кафедра прийнала участь в університетських святках “Фармація щедрує”.

Старий Новий рік – це ще один привід відволіктись від робочих моментів, зустрітись з друзями, нашими колегами, студентами на Новорічних святках, згадати традиції та ще раз один одному побажати теплі слова.
Нехай усі негативні думки, смуток та сум залишаться у 2021 році, а у Новий рік 2022 ми візьмемо з собою лише ясні дні, посмішки, нові цілі та міцне здоров’я!

Фотогалерея подій та новини

23 грудня 2021

В бібліотеці Національного фармацевтичного університету відбулось нагородження переможців проєкту “Biblio-Fest 2021”. Грамотою були нагороджені доценти кафедри – Марина Рахімова, Маргарита Сулейман, Віталій Яременко.

Фотогалерея подій та новини    Фотогалерея подій та новини

17 грудня 2021

Участь у зустрічі в рамках літературного клубу НФаУ із  Інессою Сафоновою і Максом Розенфельдом. Була проведена презентація нової книги відомої Харківської поетеси, і проведена відверта співбесіда про Харківські місцеві історичні пам’ятки та пам’ятки мистецтва.

Фотогалерея подій та новини Фотогалерея подій та новини Фотогалерея подій та новини

11 грудня 2021

Фотогалерея подій та новини

1 грудня 2021

Піклуємось про своє і Ваше здоров’я! ❤️ 

Ми за вакцинацію!

Фотогалерея подій та новини

25 листопада 2021

Співробітники кафедри медичної  хімії Ілля Подольський, Ольга Віслоус, Маргарита Сулейман, Ліна Гріневич, Анна Єрьоміна прийняли участь у всеуніверситетському профорієнтаційному заході – спеціалізованій виставці «Освіта Харківщини».

Абітурієнти мали змогу отримати повний обсяг інформаціі, щодо специфіки навчання у НФаУ.

Фотогалерея подій та новини Фотогалерея подій та новини Фотогалерея подій та новини Фотогалерея подій та новини

17 листопада 2021

Кафедра медичної хімії приєдналась до привітань здобувачів вищої освіти з Днем студента!
Викладачі кафедри привітали студентів зі святом, побажали завжди поповнювати багаж знань, цікавих захоплень і веселого студентства.

Фотогалерея подій та новини Фотогалерея подій та новини

Кафедра медичної хімії приєдналась до благодійної справи, організованою Студентським парламентом НФаУ та долучилась до здачі плазми крові, отримані кошти з якої пішли на благодійність – дітлахам підшефного інтернату №8.

Фотогалерея подій та новини

Доцентом кафедри Анною Єрьоміною проведо вєбинар в групі Фм18(4.10д)-09: “Як покращити якість сну”.

Фотогалерея подій та новини Фотогалерея подій та новини Фотогалерея подій та новини

12 листопада 2021

Магістрант кафедри медичної хімії під керівництвом доц. Єрьоміної З.Г. проводить комп’ютерні дослідження з пошуку нових лікарських засобів.

Фотогалерея подій та новиниФотогалерея подій та новини

9 листопада 2021

Науково-педагогічний склад кафедри медичної хімії за ініціативи ректора НФаУ  проф. Алли КОТВІЦЬКОЇ долучився до щорічної акції «Радіодиктант національної єдності».

Фотогалерея подій та новини Фотогалерея подій та новини Фотогалерея подій та новини

28 жовтня 2021

Кафедра медичної хімії вітає Маргариту СУЛЕЙМАН з отриманням атестата доцента кафедри медичної хімії.
Бажаємо сил та натхнення для нових звершень, творчих успіхів у професійній діяльності, родинної злагоди, добробуту та надійних партнерів у добрих справах.

Фотогалерея подій та новини Фотогалерея подій та новини

В рамках роботи профорієнтаційного табору «PHARM CAMP-2021 осінь» доценти кафедри медичної хімії Ілля ПОДОЛЬСЬКИЙ та Ліна ГРІНЕВИЧ провели лабораторне заняття «Хімічні основи біологічної дії лікарських засобів» для учнів Ліцею «Лествіца» для 8-11 классів.
Учні залишились з приємними враженнями та змотивовані на вивчення хімії.

Фотогалерея подій та новини

19 жовтня 2021

Відбулося урочисте вручення сертифікатів Школи т’ютора. На засіданні Центральної методичної ради НФаУ перший проректор з НПР Андрій Федосов урочисто вручив сертифікати Школи т`ютора. Сертифікати про закінчення Школи т`ютора отримали: Олена Бевз та Віталій Яременко.

Фотогалерея подій та новини

14 жовтня 2021

Сьогодні в Україні відзначають:
– День Покрови Пресвятої Богородиці;
– День козацтва;
– День захисників та захисниць України.
Співробітники кафедри медичної хімії приєднались до святкувань в стінах НФаУ та бажають всім, щоб в нашій країні та ваших родинах панував мир, у совісті царила чистота, а в серці палала любов. Нехай Богоматір оберігає та від проблем укриває! Зі Святами!

Фотогалерея подій та новини Фотогалерея подій та новини

8 жовтня 2021

Для членів СНТ кафедри було проведено семінар «Основні принципи академічної доброчесності» проф. Ліною ПЕРЕХОДОЮ та ас. Ганною ЄРЬОМІНОЮ.
Семінар був присвячений дотриманню принципів академічної доброчесності при оформлені результатів досліджень у вигляді публікацій на конференціях та написанні випускної кваліфікаційної роботи.
Чекаємо і тебе в членах СНТ кафедри, давай навчатися, робити нові відкриття та розвиватися разом!

Фотогалерея подій та новини

5 жовтня 2021

Ти хвилюєшся стосовно складання ЗНО?
Висококваліфіковані викладачі НФаУ допоможуть тобі цього уникнути, і тобі просто не вдастся здати ЗНО нижче ніж на 199 балів 😉
Тому, швиденько реєструйся і йди назустріч до своєї мети впевнено, з великим багажем знань!

Фотогалерея подій та новини

22 вересня 2021

Колектив щиросердно вітає завідувачку кафедри Ліну ПЕРЕХОДУ з Днем народження  і висловлює подяку за Ваше професійне керівництво, якісний підхід до роботи і чуйність, яку Ви виявляєте до нас, до колег та студентів. Бажаємо Вам зберігати свою красу і жіночність, що тонко поєднуються з твердістю начальника, і втілити найпотаємніші мрії в реальність.

Фотогалерея подій та новини

18 вересня 2021

Національний фармацевтичний університет вп’яте приєднався до загальноміського заходу з популяризації  науки “Ніч науки”.

Фотогалерея подій та новини

Цьогоріч кафедра  медичної хімії разом із другими кафедрами НФаУ радо зустріли відвідувачів. Науковці кафедри Ганна Єрьоміна, Ліна Гріневич, Вікторія Ковальчук і Віталій Яременко  дали можливість молоді зазирнути до таємничого світу лікарських засобів.

Фотогалерея подій та новини

Протягом вечора кафедру медичної хімії відвідали близько 200 школярів, їх батьків, мешканців та гостей нашого міста.

Фотогалерея подій та новиниФотогалерея подій та новини

17 вересня 2021

Щорічно, у третю суботу вересня, галузева спільнота відзначає встановлений Указом Президента від 7 вересня 1999 року № 1128/99 День фармацевтичного працівника України.

Напередодні Дня фармацевтичного працівника України у Національному фармацевтичному університеті відбулося урочисте засідання Вченої ради.

Відкриваючи засідання ректор НФаУ Алла Котвіцька привітала колектив та висловила подяку за професіоналізм і майстерність у справі підготовки кадрів для соціально відповідальної сфери, підкресливши, що цьогоріч професійне свято практично співпало зі знаковою датою – 100-річчям НФаУ, яке фармацевтична спільнота відзначила 10 вересня.

Привітати спільноту університету з професійним святом завітали почесні гості: виконуючий обов`язки Харківського міського голови Ігор Терехов, заступник міського голови, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Тетяна Чечетова-Терашвілі, заступник голови Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Верховної ради України Оксана Дмитрієва, перший заступник голови Харківської обласної ради Альберт Кононенко, директор Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації Максим Хаустов, директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Анжеліка Крутова, директор Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради Юрій Сороколат, директор Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради Олексій Чубаров, голова Обласного Комітету Харківської обласної організації профспілки працівників охорони  здоров’я України Альона Благовещенська.

У рамках урочистостей відбулася презентація монографії почесного ректора НФаУ, академіка НАН України Валентина Черниха «Alma mаtеr: iсторiя столiття. Десять десятирiчь в iсторiї ХФI-НФаУ».

Завершилося свято церемонією нагородження працівників Національного фармацевтичного університету, у тому числі і співробітники кафедри медичної хімії, відзнаками державного, обласного, міського рівнів.

Фотогалерея подій та новини

 

15 вересня 2021

Краща навчально-методична розробка року!
Видання «Медична хімія» визнано кращим навчальним посібником року! Вітаємо колектив авторів з ІІ місцем!
Для нас це велика честь, що наші видання користуються популярністю як в НФаУ, так і поза його стінами, і є інформативними та корисними, як для здобувачів вищої освіти та науково-педагогічного складу, а й для випускників і фахівців різних фармацевтичних та медичних галузей!

Фотогалерея подій та новини

10 вересня 2021

В урочистому святкуванні 100 річного ювілею Національного фармацевтичного університету взяли активну участь співробітники кафедри медичної хімії.

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

23 серпня 2021

З Днем Незалежності, Україно!
Сьогодні українці святкують 30-ту річницю відновлення незалежності України!
Ми — молода країна з тисячолітньою історією, традиціями та здобутками!
За свої 30 років країна подолала надзвичайно багато викликів, але залишається сильною та розвивається, дякуючи її громадянам!
То ж, зі святом, Україно!

Ти у мене єдина!

Слава Україні!

Фотогалерея подій та новини

 

1,4,7,10,15,30 червня 2021

Співробітники кафедри медичної хімії Ковальчук Вікторія Валеріївна та Віслоус Ольга Олександрівна брали участь у підготовці та проведенні зовнішнього незалежного оцінювання та єдиного вступного іспиту на базі НФаУ. Ковальчук Вікторія Валеріївна за цю сумлінну працю одержала ректорську подяку.

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

28 червня 2021

Виповнилося 25 років з дня ухвалення Конституції України. Співробітники кафедри, на чолі с завідувачкою Ліною Переходою, прийняли участь у церемонії покладання квітів та в урочистостях, що відбувалися на площі Конституції на честь свята.

Фотогалерея подій та новини

18 червня 2021

ВІТАЄМО МАГІСТРІВ ФАРМАЦІЇ !!!

Як же сумно прощатись з магістрантами, які ще вчора ломали голову як провести дослідження, як інтерпретувати отримані дані, вперше оформляли результати роботи у вигляді тез, готувались до виступів на конференціях, хвилювались перед захистом.

Усе це позаду, Ви – МАГІСТРИ!

Успіхів Вам, натхнення в усіх справах і завжди вірте у власні сили!

За Вами майбутнє фармації!!!

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

9 червня 2021

Зустріч з патрульними поліцейськими, які провели лекцію про найчастіші адміністративні правопорушення для здобувачів вищої освіти 1 курсу спеціальності 226 Фармація, промислова фармація.

Фотогалерея подій та новини

8 червня 2021

Конкурс наукових робіт «МОЛОДА НАУКА ХАРКІВЩИНИ: ВЕКТОРИ РОЗВИТКУ»

Співробітник кафедри медичної хімії Ковальчук Вікторія Валеріївна прийняла участь  у конкурсі наукових робіт «МОЛОДА НАУКА ХАРКІВЩИНИ: ВЕКТОРИ РОЗВИТКУ»,  посіла III місце та отримала диплом від Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

31 травня 2021

Співробітник кафедри медичної хімії Ковальчук Вікторія Валеріївна прийняла участь  у конкурсі “National Startup Competition Ukraine 2021”.

20 травня 2021

З Днем вишиванки!
Кафедра медичної хімії вітає зі святом, з Днем вишиванки!
Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всьому. Одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи!

Фотогалерея подій та новини

15 травня 2021

Фотогалерея подій та новини

7 та 9 травня 2021

Ми пам’ятаємо!

Колектив кафедри висловлює слова безмежної вдячності та глибокої шани мужнім і хоробрим захисникам – ветеранам Другої світової війни, які 76 років тому відважно побороли нацизм, і сміливим хлопцям та дівчатам, які боронять кордони України в наші дні.

Щиро бажаю їм і кожній родині міцного здоров’я, злагоди і благополуччя! Нехай над нашими головами завжди буде мирне небо!

07 та 09 травня 2021 р. співробітники кафедри (доц. Кобзар Наталія, ас. Віслоус Ольга) взяли участь у покладанні квітів та вшануванні пам’яті загиблих у Другій світовій війні!

Слава Україні!

Фотогалерея подій та новиниФотогалерея подій та новини

28 квітня 2021

Доцент кафедри медичної хімії Ілля ПОДОЛЬСЬКИЙ у складі конкурсного журі взяв участь у роботі дистанційної I Всеукраїнської науково-практичної конференції «Youth Pharmacy Science», в рамках якої відбувся захист робіт ІІІ-го щорічного Всеукраїнського конкурсу на присудження нагороди для обдарованої молоді та юнацтва «ПАНАЦЕЯ МОЛОДА».

Фотогалерея подій та новини

17 квітня 2021

Фотогалерея подій та новини

2 квітня 2021

Кафедра медичної хімії взяла участь у роботі профорієнтаційного табору PHARM CAMP НФаУ–2021 «Фармація – наука про ліки і не тільки!». Доцент Подольський І. М. прочитав онлайн-лекцію «Лікарські препарати як хімічні речовини» для майбутніх абітурієнтів.

Фотогалерея подій та новини

1 квітня 2021

ПОДОЛЬСЬКИЙ ІЛЛЯ МИКОЛАЙОВИЧ блискуче захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора фармацевтичних наук за темою «Експериментальне обґрунтування застосування 3-N-R,R’-амінометилзаміщенних похідних хінолін-4-онів як психотропних засобів».

Колектив кафедри від усього серця вітає!!!

Пишаємось та бажаємо подальших творчих успіхів та наукових звершень!

Фотогалерея подій та новини

27 березня 2021

Фотогалерея подій та новини

20 березня 2021

Фотогалерея подій та новини

18-19 березня 2021

У НФаУ відбулася XXVII Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Topical issues of new medicines development», присвячена 150-річчю з дня народження М.О. Валяшка. Студенти СНТ кафедри медичної хімії разом із своїми науковими керівниками взяли участь у роботі секцій «Synthesis of physiologically active substances» та «Standardization of medicines and pharmaceutical analysis».

Фотогалерея подій та новини

15 березня 2021

Фотогалерея подій та новини

27 лютого 2021

Кафедра медичної хімії долучилась до профорієнтаційного заходу тематичний «День відкритих дверей» освітньої програми «Технології парфумерно-косметичних засобів», який проходит на Youtube-каналі приймальної комісії.

Фотогалерея подій та новини Фотогалерея подій та новини

 

25 лютого 2021

Колектив кафедри медичної хімії вітає доктора фармацевтичних наук, першого проректора з науково-педагогічної роботи, співробітника кафедри ФЕДОСОВА АНДРІЯ ІГОРОВИЧА з присудженням вченого звання ПРОФЕСОРА!
Ми пишаємось Вами та бажаємо творчих успіхів, досягнення найзаповітнішої мети, здійснення бажань, подальших наукових звершень та професійного зростання!!!

Фотогалерея подій та новини

13 лютого 2021

Кафедра медичної хімії долучилась до профорієнтаційного заходу «День відкритих дверей» НФаУ

Фотогалерея подій та новини

16 січня 2021

Кафедра медичної хімії долучилась до профорієнтаційного заходу тематичний «День відкритих дверей» освітньої програми «Менеджмнет», який проходив online на платформі Zoom

Фотогалерея подій та новини Фотогалерея подій та новини

4 січня 2021

Кафедра медичної хімії взяла участь у роботі профорієнтаційного табору PHARM CAMP НФаУ–2021 «Фармація – наука про ліки і не тільки!». Доцент Подольський І.М. прочитав онлайн-лекцію «Лікарські препарати як хімічні речовини» для майбутніх абітурієнтів.

Фотогалерея подій та новини

 

26 грудня 2020

Кафедра медичної хімії долучилась до профорієнтаційного заходу тематичний «День відкритих дверей» спеціальність 211 Ветеринарна медицина, який проходив online на платформі Zoom

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

24 грудня 2020

XIV Харківський регіональний конкурс студентських наукових робіт.

Цей рік завершується ще однією гарною новиною. Ас. Олена Бевз, разом із PhD студенткою Любов’ю Боднар під керівництвом доц. кафедри аптечної технології ліків Тетяни Ковальової прийняли участь у XIV Харківському регіональному конкурсі студентських наукових робіт. Представлена робота «Розробка технології та дослідження гелевих патчів для корекції вікових змін шкіри» посіла 3 місце. Вітаємо переможців! В наступному році бажаємо всім нових цікавих ідей, натхнення та можливостей для їх здійснення!!!

Фотогалерея подій та новини

12 грудня 2020

Кафедра медичної хімії долучилась до профорієнтаційного заходу тематичний «День відкритих дверей» спеціальність 051 Економіка, освітня програма “Економіка підприємства”, який проходив online на платформі Zoom

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

10 грудня 2020

Доктору фармацевтичних наук, професору кафедри медичної хімії Таран Світлані Григорівні присвоєно звання “Заслужений викладач”.
Дякуємо керівництву і колективу НФаУ за оцінені багаторічий досвід викладання, професіоналізм та людяність Світлани Григорівни, Викладача з великої літери, в якої є чого повчитись і ії щоденна праця навчила не одне покоління фармацевтичних працівників.
Свілано Григорівно, бажаємо Вам ще багато років займатись улюбленим ділом і здоров`я для здійснення усього наміченого!
Пишаємось Вами, колектив кафедри медичної хімії.
Фотогалерея подій та новини

28 листопада 2020

Кафедра медичної хімії долучилась до профорієнтаційного заходу тематичний «День відкритих дверей» спеціальність 226 Фармація, промислова фармація, освітня програма “Технології фармацевтичних препаратів”, який проходив online на платформі Zoom

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

20 листопада 2020

На кураторські годині асистентом Оленою Бевз проведено бесіду зі студентами 1 курсу групи Фм20(4,10д)-01 про організацію протиепідемічних заходів та про недопустимість спроб організації або безпосередньої участі в проведенні заходів чи конфліктних проявів в етнічному середовищі.

Фотогалерея подій та новини

13 листопада 2020

Відбувся online-вебінар на якому прийняли участь співробітники кафедри доц. Сич І.А., доц. Кобзар Н.П., доц. Гріневич Л.О., ас. Сулейман М.М. Під час вебінару були розглянуті питання плагіату в студентських, наукових роботах та як перевіряти роботи на індивідуальній панелі і купувати токени.

Фотогалерея подій та новини

13 листопада 2020
Асистентом Оленою Бевз проведено бесіду зі студентами 1 курсу групи Фм20(4,10д)-01 щодо впливу спорту на мозкову діяльність.
Гендиректор Tesla і SpaceX Елон Маск займається спортом приблизно два рази на тиждень.
Мільярдер і інвестор Марк Кьюбан присвячує, принаймні, одну годину в день кардіотренуванню.
Засновник Facebook Марк Цукерберг займається спортом три рази в тиждень.
Працюючи майже цілодобово, складно знайти час для фізичної активності, але необхідно приділяти час і спорту, адже :
– будь-яке фізичне навантаження чудово стимулює всі зони мозку й сприяє розвитку пам’яті;
– всі командні види спорту сприяють розвитку аналітичного мислення та швидкості реакції, а також удосконалюють навички роботи в колективі;
– будь-яке силове тренування стимулює роботу префронтальної кори головного мозку, яка відповідає за комплексне мислення, можливість працювати в режимі багатозадачності, уміння знаходити правильні аргументи і відстоювати свою позицію.
Навіть незначна, на перший погляд, фізична активність принципово краще, ніж її відсутність тим паче в період карантину, коли щоденно людина проводить біля компьютера більшість часу.
Тому, бери за правило – робити перерви і виконувати мінімальні фізичні вправи. І згодом ти побачиш зміни якості життя та мислення.
Фотогалерея подій та новини
6 листопада 2020
Кураторська година «Ерасмус+» та «Горизонт-2020» – мотивація для навчання»
06 листопада 2020 року ас. Бевз О.В. провела кураторську годину зі студентами 1 курсу 1 групи, на якій розповіла студентам про програми «Ерасмус+» та «Горизонт-2020». І попри карантинні перешкоди, мотивувала студентів старанно підходити до навчання і наукової діяльності, адже гарні знання відкривають багато горизонтів і можливостей.
Фотогалерея подій та новини

21 жовтня 2020

Вітаємо співробітника кафедри медичної хімії доц. Яременко В.Д. з нагоди отримання подяки Харківського міського голови Кернеса Г.А. за сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток фармацевтичної галузі у м. Харкові та з нагоди Дня фармацевтичного працівника.

Щиро дякуємо ректору НФаУ Аллі Котвіцькій, колективу та міському голові Геннадію Кернесу.

А Віталію Яременко і співробітникам кафедри бажаємо натхнення, нових ідей і здоров’я для здійснення цілей!

Фотогалерея подій та новини

 

16 жовтня 2020

Здобувачі вищої освіти прослухали лекцію під назвою «Квіти мої діти», яка була присвячена Катерині Білокур – художниці, яка прославляла українське мистецтво на цілий світ.

Фотогалерея подій та новини

14 жовтня 2020

Відбулася лекція «Мужність і відвага крізь віки», до Дня Українського Козацтва, для здобувачів вищої освіти у Науковій бібліотеці НФаУ.

Фотогалерея подій та новини

21 вересня 2020

У читальному залі НБ НФаУ для здобувачів вищої освіти був проведений вечір-портрет “Життєвий і творчий шлях І.К.Карпенко-Карого” присвячений 175-річчю від дня народження. Відвідувачі заходу ознайомилися з тематичною книжковою виставкою “Видатний український драматург Іван Карпенко-Карий”.

Фотогалерея подій та новини Фотогалерея подій та новини Фотогалерея подій та новини

9 вересня 2020

Апробація докторської дисертаційної роботи Подольського Іллі Миколайовича.
09 вересня 2020 року відбулась апробація докторської дисертаційної роботи доц. кафедри медичної хімії Подольського І.М. за темою «Експериментальне обґрунтування застосування 3-N-R,R′-амінометилзаміщених похідних хінолін-4-онів як психотропних засобів» (наук. консультант – проф. Штриголь С.Ю.).
Колектив кафедри вітає з першим великим кроком до отримання наукового ступеня доктора фармацевтичних наук!
Фотогалерея подій та новини

24 серпня 2020

День Незалежності України!
Співробітники кафедри долучились до урочистого заходу з нагоди Дня Незалежності України, який відбувся на майдані Конституції.
Зі святом!
Фотогалерея подій та новини

23 червня 2020

В НФаУ відбувся науковий on-line семінар «Народження, розвиток та становлення науки про ДНК». Захід було організовано кафедрою біологічної хімії та присвячено річниці відкриття молекули ДНК.

25 квітня в світі щорічно відзначають незвичайне свято – Міжнародний День ДНК, який визнає важливість генетики і наукових досягнень, зроблених в цій галузі. Ця дата нагадує нам про те, що 25 квітня 1953 року в журналі «Nature» вчені Джеймс Уотсон і Френсіс Крік спільно з Морісом Уїлкинсом і Розалінд Франклін опублікували результати дослідження структури молекули ДНК. Саме в ДНК зберігається наша генетична інформація, і саме цей тест є одним з найбільш популярних для встановлення родинних зв’язків. Відкриття спіралі ДНК стало для науки революційним. Завдяки ДНК був розкритий код спадковості, ідентифікований генетичний ризик, розпочато формування запрограмованих властивостей організму, здійснюється оздоровлення спадковості, створюються технології генної інженерії.

Захід мав на меті популяризацію всесвітніх наукових досліджень серед студентської молоці – наших майбутні науковців. Були заслухані доповіді на трьох мовах (національній, англійській та російській) стосовно історій відкриття ДНК, етапів становлення генетичної науки, розробки ДНК-вакцин тощо. До заходу долучились в т.ч. і студенти 3курсу 15і  групи (Кедрусс Абдаллах, Абіуі Жаафар, Шаба Фатіма Еззахра) та доц. кафедри медичної хімії Тітко Т.О.

Фотогалерея подій та новини

19 червня 2020

Об’єднане засідання однопрофільних кафедр 19 червня 2020 р. завдяки сучасним технологіям усі кафедри, усіх вищів, від Сходу до Заходу, від Півночі до Півдня, що викладають фармацевтичну хімію  «зустрілись» для того, щоб обговорити зміни в структурі тестового іспиту КРОК 2 з дисципліни «фармацевтична хімія» у зв’язку зі зміною програми дисципліни, оновлення та актуалізацію змісту питань, а також для обміну досвідом. Засідання пройшло продуктивно та інформативно.
Фотогалерея подій та новини

28 травня 2020

Безперервний професійний розвиток разом з групою компаній “МедЕксперт”.

28 травня 2020 року відбувся онлайн-семінар “Професійний розвиток провізора / фармацевта під час пандемії”, в якому прийняли участь співробітники кафедри зав., проф. Перехода Л.О., проф. Таран С.Г., проф. Березнякова Н.Л., доц. Сич І.А., доц. Єрьоміна З.Г., доц. Тітко Т.О., ас. Єрьоміна Г.О., ас. Бевз О.В.

Під час семінару освітлювались питання фармацевтичної опіки хворих сезонними захворюваннями, дії провізора/фармацевта під час пандемії та нові підходи до надання фармацевтичної допомоги. За результатами семінару отримали 10 балів до особистого освітнього портфоліо.

Доц. Тітко Т.О. за правильно надані відповіді під час професійного опитування виграла подарунок від компанії Bayer.

Ми не стоїмо на місці, ми прагнемо більшого для руху вперед.

Фотогалерея подій та новини

 

15 травня 2020

Фотогалерея подій та новини

24 квітня 2020

Відеоконференція засідання кафедри.

Фотогалерея подій та новини

21 квітня 2020

Підвищення кваліфікації під час карантину

21 квітня 2020 р. група компаній «МедЕксперт»(@gs.medexpert) організувала онлайн-семінар “Професійний розвиток провізора/фармацевта під час пандемії”.

Співробітники кафедри медичної хімії (проф. Перехода Л.О., ас. Бевз О.В.) під час цього семінару підвищили кваліфікацію з питань забезпечення провізором / фармацевтом ефективної та безпечної симптоматичної терапії пацієнтам з захворюваннями респіраторної системи, жалобами на гострий біль та при алергії, надані рекомендації профілактики психологічного вигорання в умовах підвищених нервових навантажень під час карантину.

За результатами онлайн-семінару успішно склали тести та отримали сертифікати.

Пам’ятай! Карантин – це ще одна можливість підвищувати свій професійний рівень та вдосконалюватись!

Не гай часу і будь здоровий!

Фотогалерея подій та новини

17 квітня 2020

Відеоконференція засідання кафедри.

Фотогалерея подій та новини

6 квітня 2020

Відеоконференція засідання кафедри.

Фотогалерея подій та новини

1 квітня 2020

Відеоконференція засідання кафедри.

Фотогалерея подій та новини

3 березня 2020

Фотогалерея подій та новини

 

27 лютого 2020

В рамках формування у студентів здорового способу життя, відбулась лекція «Спорт 🤸‍♀️ – «гормон щастя☺️». Гормонами щастя вважаються три види гормонів: дофамін, серотонін і ендорфіни. Всі вони виробляються в нашому організмі і залежать від нашої життєдіяльності, від розподілу фізичного і розумового навантаження, харчування і здоров’я.
Всі три види гормонів взаємопов’язані. Всі дають стан щастя, радості, задоволення. Для правильного вироблення цих гормонів бажано дотримуватися адекватного фізичного навантаження, режиму дня, багато гуляти на свіжому повітрі, займатися сексом (з отриманням задоволення), раціонально харчуватися, мати хобі та займатися улюбленою справою.
Тож, любіть ❤️ спорт 🤸‍♀️🏃🏽‍♂️🏋🏻🧘🏻‍♀️, будьте здоровими 💪 та щасливими 😁!!! #спорт #гормони #щастя #зож #нфау #студенти #sport #nuph

Фотогалерея подій та новини

18 лютого 2020

Відбувся І тур Всеукраїнської Олімпіади з фармацевтичної хімії. Костяненко Алла (студентка 4 курсу, 9 групи) посіла ІІІ місце.
Вітаємо!!!
Дякуємо студентам, що взяли участь і показали свої знання на високому рівні! 
Усім бажаємо подальших успіхів!!!

Фотогалерея подій та новини

18 лютого 2020

Студенте! Не проґав шанс перевірити та показати свої знання та навички з фармацевтичної хімії!

Фотогалерея подій та новини

 

11 лютого 2020

Відзначають Міжнародний день жінок та дівчат у науці  (International Day of Women and Girls in Science) !!!
Наша кафедра бажає Вам, чарівні, розумні та роботящі науковці, нових творчих звершень, натхнення, любові, добробуту та жіночого щастя!
В цей день хочеться відзначити, що завдяки цілеспрямованості та науковим звершенням, співробітники кафедри виросли в просторах науки і хочемо привітати:
Гріневич Ліну Олександрівну з отриманням вченого звання доцента,
Бевз Олену Валеріївну з отриманням диплома кандидата наук.
А також, куди ж без чоловіків?
Сича Ігоря Володимировича з отриманням диплома кандидата наук.
Не зупиняйтеся на досягнутому та нових наукових звершень!!!

Фотогалерея подій та новини
Фотогалерея подій та новини
Фотогалерея подій та новини

 

8 лютого 2020

Фотогалерея подій та новини

6 лютого 2020

Для закріплення знань з фармацевтичної хімії відбулась навчально-ознайомча екскурсія для студентів 4 курсу 9 групи спеціальності «Фармація» до Навчально-наукового тренінгового центру хіміко-технолонічних досліджень Навчально-наукового інституту прикладної фармації (під керівництвом директора Капустянського І.Ю. та ас. Бевз О.В.).

Фотогалерея подій та новини

 

Фотогалерея подій та новини

 

28 січня 2020

Відбулася лекція зі здорового способу життя: “Вплив стресу на тіло та мозок людини”.

Фотогалерея подій та новини

 

Фотогалерея подій та новини

24 січня 2020

На кафедрі медичної хімії пройшов семінар-тренінг для студентів та викладачів на тему: “Застосування АФІ природного походження в засобах лікувальної косметики”. Тренінг провела регіональний представник фірми “Віші” Марія Коваленко.

Фотогалерея подій та новини

 

24 січня 2020

На кафедрі медичної хімії пройшов семінар-тренінг для вчителів хімії та біології закладів середньої освіти смт. Пісочин Харківського району на тему: “Мультидисциплінарні засади викладання хімії та біології у закладах середньої освіти в аспекті підготовки майбутніх фахівців фармацевтичного та медичного профілів” (лектор – доц. Подольський І.М.).

Фотогалерея подій та новини

22 січня 2020

Кафедра медичної хімії приєдналась до святкування Дня Соборності України.

Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! Тож прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята держави!!!

Фотогалерея подій та новини

 

Фотогалерея подій та новини

19 грудня 2019

За активну участь у культурно-просвітницьких заходах Наукової бібліотеки та вагомий внесок у спільну роботу з виховання студентської молоді НФаУ керівництво бібліотеки відзначило Подякою викладачів кафедри Рахімову М.В., Яременко В.Д., Єрьоміну З.Г., Єрьоміну Г. О.,  Друговіну В.В.

Фотогалерея подій та новини

14 грудня 2019

Фотогалерея подій та новини

19 листопада 2019

У НФаУ відбулося інтелектуальна гра-шоу «CHEMICAL BATTLE» ⚗️💊🧪!!!

Інтелектуальне шоу «CHEMICAL BATTLE» присвячене двом подіям листопада – Міжнародному дню науки  та Міжнародному дню студента.

Захід провів Навчально-науковий інститут прикладної фармації. У ході запеклої боротьби між командами студентів, аспірантів та викладачів перемогу здобула команда «Аспіратори», до якої входили аспіранти першого року навчання, серед  яких аспірант кафедри медичної хімії – Семенець Антон Павлович. Пишаємось і горді за майбутнє фармацевтичної галузі!

Гостем цього вечору був розумний та талановитий доцент кафедри Подольський Ілля Миколайович, який усіх вразив грою на саксофоні 🎷. Колектив кафедри пишається своїми колегами😊!

Фотогалерея подій та новини

 

Фотогалерея подій та новини

 

Фотогалерея подій та новини

15 листопада 2019

ДЕНЬ  СТУДЕНТА!!!

Фотогалерея подій та новини

15 листопада 2019

Під керівництвом проректора з НПР, професора Крутських Т.В. відбулась робоча нарада «Особливості організації виробничої практики здобувачів вищої освіти НФаУ у 2019-2020 н. р.» випускних курсів денної форми навчання спеціальності 226 «Фармація».

Участь у робочій нараді прийняли представники баз практик та співробітники випускаючих кафедр, серед яких і співробітники кафедри медичної хімії: 

– доц. Кобзар Наталія Петрівна, 

– ас. Бевз Олена Валеріївна, відповідальна за керівництво практикою від кафедри медичної хімії.

Ми піклуємось, щоб наші студенти отримували не лише гарні теоретичні знання, а ще й практичні навички для майбутньої роботи, адже за ними майбутнє фармації!!!

Фотогалерея подій та новини

8 листопада 2019

Кафедра прийняла участь у написанні Всеукраїнського диктанту.

Фотогалерея подій та новини

 

Фотогалерея подій та новини

 

Фотогалерея подій та новини

4 листопада 2019

Година гумору до 130-річчя Остапа Вишні

Фотогалерея подій та новини

 

Фотогалерея подій та новини

 

2 листопада 2019

Фотогалерея подій та новини

27 жовтня 2019

У рамках візиту мароканської делегації випускників НФаУ різних років, 27 жовтня відбулася дружня зустріч у неформальній обстановці викладачів кафедри з випускницею 1992 року Абдо Фатіхою. В ході бесіди Абдо Фатіха розповіла про свою професійну діяльність як керівника аптеки в місті Касабланка, обговорювалося значення рівня освіти для професійної діяльності фармацевта. Було цікаво почути про успіхи та проблеми фармацевтичної освіти в Марокко. Абдо Фатіха з вдячністю згадувала роки навчання у Харкові, висловила захоплення позитивними змінами у НФаУ, у місті Харкові та в країні взагалі та пообіцяла розповсюджувати позитивний імідж нашого університету в Марокко. На знімках: проф. Таран С.Г. і Абдо Фатіха.

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

14 жовтня 2019

Асистент кафедри медичної хімії О.О. Віслоус відвідала урочисту церемонію відкриття монументу захисникам України.

Фотогалерея подій та новини

11 жовтня 2019

Колектив кафедри медичної хімії підтримав акцію – флешмоб “Подаруй книгу бібліотеці”.Частина подарованих кафедрою видань надійшла до бібліотечного фонду . Із  іншої частини  сформовано колекцію для BookCrossing – як альтернативної технології знайомства з літературою, яка представлена в фойє поряд із бібліотекою.

Фотогалерея подій та новини

 

Фотогалерея подій та новини

10 жовтня 2019

Співробітники кафедри медичної хімії прийняли участь у міжуніверситетському науково-практичному семінарі «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СУЧАСНОЇ СТАНДАРТИЗАЦІЇ  ТА МЕТРОЛОГІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ», присвяченому Дню працівників стандартизації та метрології України, а також Всесвітньому дню стандартів.
Асистент кафедри Бевз Олена Валеріївна під керівництвом проф. Переходи Ліни Олексіївни підготувала та представила доповідь на тему: «Особливості стандартизації та реєстрації дієтичних добавок у порівнянні з готовими лікарськими засобами».
Висловлюємо вдячність кафедрі управління якістю за можливість стати частиною цікавого та повчального семінару!

Фотогалерея подій та новини

 

Фотогалерея подій та новини

 

Фотогалерея подій та новини

 

28 вересня 2019

Фотогалерея подій та новини

20 вересня 2019

Двадцятого вересня в Харківській обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди 20-ї річниці заснування Дня фармацевтичного працівника України. Від імені голови ХОДА Юлії Світличної учасників заходу привітав її заступник Михайло Черняк. Співробітники кафедри медичної хімії отримали нагороди  (медалі і грамоти) різного рівня.  Завідувач кафедри  д.фарм. наук, професор Перехода Ліна Олексіївна одержала почесну грамоту Харківської обласної державної адміністрації, професор Березнякова Наталя Леонідівна  одержала грамоту Харківської обласної ради, доцент Друговіна Валентина Василівна одержала Подяку прем’єр-міністра України.

Фотогалерея подій та новини

 

Фотогалерея подій та новини

 

Фотогалерея подій та новини

 

Фотогалерея подій та новини

 

Інформаційна година «Свято фармації. До 20-річчя заснування Дня фармацевичного працівника України»

Фотогалерея подій та новини

Інформаційна година «Історія заснування свята фармацевичного працівника України» 

Фотогалерея подій та новини

14 вересня 2019

Святкування Дня фізичної культури і спорту України в Парку ім. Горького.

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

 

9 вересня 2019

Окрім навчання, наші викладачі разом зі студенти вміють відпочивати в гарній компанії.
Усі на футбол!

Фотогалерея подій та новини

7 червня 2019

Відбулися захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук: СИЧА ІГОРЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА, аспіранта кафедри медичної хімії на тему «Синтез, хімічні та біологічні властивості 5-заміщених похідних 2-тіо(аміно)-1,3,4-тіадіазолу». Науковий керівник — д. фарм. н., професор Перехода Ліна Олексіївна.
БЕВЗ ОЛЕНИ ВАЛЕРІЇВНИ, асистента кафедри медичної хімії  на тему «Наукове обґрунтування атестації фармакопейних стандартних зразків з використанням термічних методів аналізу». Науковий керівник — д. фарм. н., ст.н.сп. Леонтьєв Дмитро Анатолійович.
ВІТАЄМО ТА БАЖАЄМО УСПІХІВ В ПОДАЛЬШІЙ РОБОТІ!!!
Фотогалерея подій та новини
Фотогалерея подій та новини
Фотогалерея подій та новини

3 червня 2019

На кафедрі медичної хімії проведено семінар-тренінг для студентів спеціальності “ТПКЗ” і викладачів за участю регіональних представників брендів лікувальної косметики “Віші” (М. Коваленко) та “Ла-Рош Позе”(О. Філімонова) на тему: “Лікувальна косметика для вирішення дерматологічних проблем”. Відповідальні – проф. Таран С.Г. і проф. Перехода Л.О.

Фотогалерея подій та новини

 

Фотогалерея подій та новини

29 травня 2019

На Засіданні Вченої Ради  завідувач кафедри  Перехода Ліна Олексіївна була нагороджена  Почесною Грамотою НФаУ за внесок в підтримання високого рейтингу Національного фармацевтичного університету, проведення Всеукраїнських студентських олімпіад та з нагоди Дня науки.

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

 

16 травня 2019

Доцент Кобзар Н.П. разом зі студентами фармацевтичного факультету прийняла участь у святковому флешмобі “Вишиванка – наш код” з нагоди Всесвітнього дня вишиванки.

Фотогалерея подій та новини

 

Фотогалерея подій та новини

12 травня 2019

Гришанова Тетяна Михайлівна (5 курс 19 група, керівник ас. Сулейман М.М.) прийняла участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Фармація. Промислова фармація». Виступила з доповіддю на тему: «Синтез, фізико-хімічні властивості та in silico дослідження молекулярних механізмів кардіотропної дії нових похідних 1,3-тіазолу».

Фотогалерея подій та новини

 

9 травня 2019

Доцент кафедри медичної хімії Кобзар Н.П. разом зі студентами 2 та 3 курсу фармацевтичного факультету і співробітниками НФаУ прийняла участь в покладанні квітів та урочистостях з нагоди Дня Перемоги на висоті маршала І.С. Конєва.

Фотогалерея подій та новини

 

Фотогалерея подій та новини

8 травня 2019

Доцент кафедри медичної хімії Кобзар Н.П. разом зі студентами 5 і 2 курсу фармацевтичного факультету прийняли участь в пам’ятній акції на Меморіалі Слави з нагоди Дня пам’яті та примирення.

Фотогалерея подій та новини

24-26 квітня 2019

Відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фармація». В олімпіаді взяли участь 23 студенти з 12 вищих навчальних закладів.

Студенти-учасники змагалися з шести дисциплін, в тому числі і з фармацевтичної хімії, та показали свої теоретичні знання та практичні навички як майбутні спеціалісти в галузі фармації.

Абсолютним переможцем олімпіади стала студентка 3 курсу спеціальності «Фармація» (4 роки навчання) факультету фармацевтичних технологій та менеджменту НФаУ Козак Любов, яка посіла і перше місце з дисципліни «Фармацевтична хімія».

Друге місце виборола студентка 3 курсу спеціальності «Фармація» (4 роки навчання) фармацевтичного факультету НФаУ Власова Інна.

Вітаємо переможців!

Фотогалерея подій та новини

 

Фотогалерея подій та новини

 

14 квітня 2019

Доцент кафедри медичної хімії Зубков В.О. приняв участь у міському марафоні  на 10 км і отримав грамоту “За подолання дистанції 10 км”.

Фотогалерея подій та новини

 

Фотогалерея подій та новини

 

13 квітня 2019

Доцент кафедри медичної хімії Кобзар Н.П. прийняла участь в Ярмарку спеціальностей, де вперше була представлена освітня програма «Фармацевтична хімія» (спеціальність 226 Фармація, промислова фармація).

Фотогалерея подій та новини

10-12 квітня 2019

10-12 квітня 2019 р. у НФаУ відбулася XXVI Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Topical issues of new medicines development». Студенти СНТ кафедри медичної хімії разом із своїми науковими керівниками взяли участь у роботі секцій «Synthesis of physiologically active substances» та «Analysis of biologically active substances and chemical-toxicological analysis».

За результатами постерної сесії:

Kravchenko Iryna нагороджена дипломом ІІ ступеня за доповідь на тему: «Aminomethylquinolones: a promising class of new psychoactive substances» (Supervisor: Podolsky I. M.).

За результатами роботи секції «Synthesis of physiologically active substances»:

Zolotarova Daria нагороджена дипломом ІІ ступеня за доповідь на тему: «Predictive technologies in the study of 1,3-thiazoline derivatives» (Supervisor: Ieromina Z. G.).

Grishanova Tetyana нагороджена дипломом ІІІ ступеня за доповідь на тему: «In silico research of the molecular mechanisms of the cardioprotective effect of the new 1,3-thiazole derivatives» (Supervisor: Suleiman M. М.).

Zaporozhets Daria нагороджена дипломом ІІІ ступеня за доповідь на тему: «The use of the in silico studies with purpose of searching potential antimicrobial drugs» (Supervisor: Yeromina H. О.).

Semenets Anton нагороджений почесною грамотою за доповідь на тему: «The use of the molecular docking to establish the possible mechanism of the anticonvulsant action of 5-R-2-(R1-amino)-1,3,4-thiadiazole derivatives» (Supervisor: Suleiman M.М.).

За результатами роботи секції «Analysis of biologically active substances and chemical-toxicological analysis»:

Buronov Feruzjonь нагороджений дипломом ІІІ ступеня за доповідь на тему: «Development of UV-spectrophotometric method of quantitative determination of antidepressant moclobemide» (Supervisors: Baiurka S. V., Perekhoda L. O.).

Yodhorov Maksud нагороджений почесною грамотою за доповідь на тему: «Development of the methods of Cinnarizine detection and quantitative determination suitable for the chemical-toxicological analysis» (Supervisors: Baiurka S. V., Perekhoda L. O.).

Колектив кафедри медичної хімії щиро вітає доповідачів, які гідно представили свої наукові здобутки!

Фотогалерея подій та новини

 

Фотогалерея подій та новини

 

Фотогалерея подій та новини

 

Фотогалерея подій та новини

 

Фотогалерея подій та новини

 

10 квітня 2019

Викладачами кафедри медичної хімії доц. Єрьоміною З. Г. та ас. Єрьоміною Г. О. проведено санітарно-освітню роботу по профілактиці і запобіганню інфекційних захворювань та пропаганді здорового способу життя зі студентами 2 курсу ССО-мед 1 та 2 групи.

Фотогалерея подій та новини

 

Фотогалерея подій та новини

9 квітня 2019

Викладачами кафедри медичної хімії проведено санітарно-освітню роботу по профілактиці і запобіганню інфекційних захворювань та пропаганді здорового способу життя зі студентами 5 курсу  23 та 24 групи факультету “Фармація”.

Фотогалерея подій та новини

 

Фотогалерея подій та новини

28 березня 2019

Викладачі кафедри медичної хімії зі студентами взяли участь у вшануванні подвигу учасникiв Революцii гiдностi.  У зв’язку iз 5-ю рiчницею 28 березня 2019 о 16.30 в  ауд. 4 Нацiонального фармацевтичного унiверситету (Валентинiвська, 4) у рамках патрiотичного виховання  молоді  відбувся  показ документального фiльму “Героi не вмирають” та зустрiч-бесiда з автором i режисером фiльму Володимиром Чистилiним.  Захід відбувся за пiдтримки Департаменту науки i освiти Xapківської обласноi державної адмiнiстрацii. У заходi взяв участъ голова громадськоi ради при ХОДА Олексiй Курчев.
Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

 

Фотогалерея подій та новини

 

Фотогалерея подій та новини

28 березня 2019

Суспільно кафедрами фармацевтичної і медичної хімії було проведено олімпіаду з фармацевтичної хімії. Учасники були представлені з усіх регіонів вищих навчальних закладів, які мають фармацевтичні факультети. Під час відкриття олімпіади студентів привітали проректор з науково-педагогічної роботи професор Загайко А.Л. та професор кафедри медичної хімії, голова журі Таран С.Г. В олімпіаді прийняли участь 8 керівників делегацій та 21 учасник-студент. Захід пройшов в теплій дружній атмосфері.

Фотогалерея подій та новини

 

Фотогалерея подій та новини

 

Фотогалерея подій та новини

25 березня 2019

Під час роботи профорієнтаційного табору «PHARM CAMP-2019» – «Фармація – наука про ліки і не тільки!» доцент кафедри медичної хімії Подольський І.М. провів лабораторні заняття «Чарівний світ вуглеводів» для учнів Харківських ЗОШ №139, №52, №54 та Харківського ліцею №133.

Фотогалерея подій та новини

 

 

 

Фотогалерея подій та новини

 

Фотогалерея подій та новини

 

25 березня 2019

Відбулася он-лайн зустріч зав. кафедри професора Переходи Л.О. зі студентами Глухівського медичного коледжу, на якій представлена презентація університету і знайомство зі спеціальностями НФаУ.

 

Фотогалерея подій та новини

 

Фотогалерея подій та новини

15 березня 2019

Відбулася зустріч зав. кафедри професора Переходи Л.О. і професора Таран С.Г. з професором Грегором Х.Д. (Німеччина), на якій обговорювалися перспективи співпраці з відповідними навчальними та науковими закладами Німеччини в галузі освіти та наукових досліджень.

Фотогалерея подій та новини

15 березня 2019

Для студентів Коледжу НФаУ доцентом кафедри медичної хімії Зубковим В.О. була прочитана профорієнтаційна лекція «Перспективи створення нових лікарських засобів». На лекції були присутні 26 студентів ІІ та ІІІ курсів.

Фотогалерея подій та новини

11 березня 2019

Для учнів 10-11-тих класів Харківського НВК №112 доцентом кафедри медичної хімії Подольським І.М. було проведено профорієнтаційне лабораторне заняття «Поняття про синтетичні лікарські засоби». На занятті був присутній 41 школяр з викладачем.

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

 

4 березня 2019

Семінар – тренінг: “Особливості консультативної допомоги пацієнтам щодо засобів лікувальної косметики брендів “Віші” та “Ла-Рош-Позе”, які реалізуются через аптечну мережу”.  Семінар – тренінг проводиться для студентів та викладачів НФаУ. Відповідальна – проф.  Таран С.Г. і проф. Перехода Л.О. Лекцію проводили: представник компанії “Віші” –  М. Коваленко, та представник компанії “Ла-Рош Позе” – О. Філімонова.

Фотогалерея подій та новиниФотогалерея подій та новини

6-7 лютого 2019

В Національному фармацевтичному університеті  відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю  “Фармація”. У ньому прийняли участь студенти 3 та 4 курсу фармацевтичного факультету та студенти 3 курсу факультету фармацевтичних технологій та менеджменту.
Фотогалерея подій та новини
Фотогалерея подій та новини
Вітаємо переможців
і бажаємо їм сил, енергії та натхнення для гарних результатів в наступному етапі!
Фотогалерея подій та новини

18 грудня 2018

Пройшли апробаційний захист кандидатських дисертацій аспірант кафедри медичної хімії Сич І.В. (тема: “Синтез, хімічні та біологічні властивості 5-заміщених похідних 2-тіо(аміно)-1,3,4-тіадіазолу”, науковий керівник – доктор фармацевтичних наук, професор Перехода Л.О.) та аспірант кафедри фармацевтичної хімії, асистент кафедри медичної хімії Бевз О.В. (тема: “Наукове обгрунтування стандартизації фармакопейних стандартних зразків”, науковий керівник – доктор фармацевтичних наук, старший науковий співробітник Леонтьєв Д.А.)

7 грудня 2018

Для учнів 11 класу Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів  №11 доцентом кафедри медичної хімії Подольським І.М. була прочитана профорієнтаційна лекція «Лекція про медичну хімію для школярів». Організатор – кафедра ОЕФ. На лекції були присутні 32 учні.

Фотогалерея подій та новини Фотогалерея подій та новини

 

28 листопада 2018

Під час засідання Ученоі ради відбулася урочиста церемонія нагородження  працівників та студентів Національного фармацевтичного університету. Подяку Прем’єр – міністра України отримала професор кафедри – Таран С.Г.

Фотогалерея подій та новини

27 листопада 2018

Для учнів 9-10-тих класів Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів  №22 доцентом кафедри медичної хімії Подольським І.М. була прочитана профорієнтаційна лекція «Лекція про медичну хімію для школярів». Організатор – кафедра фармакотерапії. На лекції були присутні 23 учні.

Фотогалерея подій та новини Фотогалерея подій та новини

22 листопада 2018

Для учнів 8-10-тих класів Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів  №170 доцентом кафедри медичної хімії Подольським І.М. була прочитана профорієнтаційна лекція «Лікарські засоби як хімічні речовини». Організатор – кафедра ботаніки. На лекції були присутні 25 учнів.

Фотогалерея подій та новини Фотогалерея подій та новини

14–17 листопада 2018

Асистенти кафедри медичної хімії Гріневич Л.О. та Рахімова М.В. прийняли участь в програмі наукового стажування для освітян «“Академічна доброчесність: виклики сучасності”» у Варшаві на базі «Інституту міжнародної академічної та наукової співпраці». Метою стажування було ознайомлення із європейськими підходами щодо питання наукового плагіату і популяризація академічної доброчесності, а також підвищення кваліфікації освітян та поглиблення співпраці в академічній та науковій галузі між Україною і Польщею.

Дати проведення:

05 – 14 листопада 2018 – 1-й етап: самостійна робота над науковим есе

14 – 17 листопада 2018 – 2-й етап: виїзна робоча програма у м. Варшаві 

Фотогалерея подій та новини

 

Фотогалерея подій та новини

 

Фотогалерея подій та новини

 

Фотогалерея подій та новини

 

Фотогалерея подій та новини

 

13 листопада 18

Асистент кафедри медичної хімії,  Сулейман М.М.,  прийняла участь у науковому семінарі компанії Ananta Medicare на тему “Роль харчових волокон в регуляції функції кишечника”

Фотогалерея подій та новини Фотогалерея подій та новини

 

12-16 листопада 2018

У Харкові відбулася VIIІ Міжнародна конференція «ХІМІЯ  АЗОТОВМІСНИХ  ГЕТЕРОЦИКЛІВ» (CNCH-2018), присвячена пам’яті професора В.Д. Орлова.

Серед учасників та гостей конференції – науковці з Німеччини, Італії, Бельгії, Чехії. Впродовж пленарного засідання 15 листопада було заслухано доповідь англійською мовою кандидата фармацевтичних наук, асистента кафедри медичної хімії Єрьоміної Ганни Олександрівни на тему: «Design of new biologically active substances based on N-(2-hydroxyethyl)-N’-phenylthiourea».

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

7 листопада 2018

Для учнів 10-тих класів Харківської загальноосвітньої школи №109 доцентом кафедри медичної хімії Подольським І.М. була прочитана профорієнтаційна лекція «Лікарські засоби як хімічні речовини». Організатор – кафедра неорганічної хімії (доц. Цапко Є.О.). На лекції були присутні 45 школярів.

Фотогалерея подій та новини

1 листопада 2018

Кафедрами медичної та фармацевтичної хімії проведено олімпіаду з фармацевтичної хімії серед здобувачів вищої освіти  фармацевтичного факультету.

Фотогалерея подій та новини Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

23 жовтня 2018

Під час роботи профорієнтаційного табору «PHARM CAMP-2018» – «Фармація – наука про ліки і не тільки!» доцент кафедри медичної хімії Подольський І.М. провів лабораторне заняття «Чарівний світ вуглеводів» для учнів Гімназії №116 та ЗОШ №8.

 

Фотогалерея подій та новини Фотогалерея подій та новини

 

22 жовтня 2018

Студенти кураторських груп разом із своїми кураторами прослухали цікаву доповідь: “Історія флібустьерства”,  організованою науковою бібліотекою НФаУ. Інформаційну годину провів працівник музею НФаУ Бодаєв Д.В. Усі бажаючі мали змогу сфотографуватись на пам’ять на фоні моделі бригантини.

Фотогалерея подій та новини Фотогалерея подій та новини Фотогалерея подій та новини Фотогалерея подій та новини

16-17 жовтня 2018

Завідувач кафедри, проф. Перехода Л.О. брала участь у виїзному засіданні опорної кафедри з фармацевтичної хімії, яке відбулось  на базі  кафедри фармацевтичної хімії фармацевтичного факультету Одеського Національного медичного Університету .

Фотогалерея подій та новини

1 жовтня 2018

Співробітники кафедри та студенти кураторських груп провели заход: “Уся провда по вейперів”.  (Шкідливість електронних цигарок)

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

 

30 вересня 2018

Доцент кафедри медичної хімії Кобзар Н.П. разом зі студентами 4 курсу фармацевтичного факультету відвідала футбольний матч Металіст-Миколаїв.

Фотогалерея подій та новини

28 вересня 2018

Ректорат, співробітники кафедри та студенти кураторських груп взяли участь в акції «Мистецтво об’єднує молодь». Мистецька акція відбулася за ініціативи Харківського університетського консорціуму, Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківського регіону і підтримки Харківської обласної Державної адміністрації та за участю студентських колективів і молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський».

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

21 та 24 вересня 2018

Студенти кураторських груп ознайомились з експозицією стендів Харківського історичного музею ім. Сумцова: Харків – роки Великої Вітчизняної війни організованою науковою бібліотекою НФаУ. Інформаційну годину провів Бодаєв Д.В. (працівник музею НФаУ). Також студенти оглянули книжкову виставку присвячену 75-річчю визволення Харківщини.

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

18 вересня 2018

Бібліотека НФаУ створила живу виставку «Ювіляри НФаУ – 2018» присвячену ювілею професора Тихонова О.І. . У виставковій композиції прийняли участь студенти  4 курсу 15 групи та викладачи кафедри.

Фотогалерея подій та новини

 

13 вересня 2018

На урочистому засіданні Ученої ради Національного фармацевтичного університету, присвяченому Дню фармацевтичного працівника України, професор Березнякова Н.Л. та доцент Подольський І.М. були нагороджені Почесними грамотами НФаУ «За багаторічну бездоганну працю, активну участь у науково-дослідній роботі та з нагоди Дня фармацевтичного працівника України».

Фотогалерея подій та новини

 

20 липня ‒ 03 серпня 2018

Стажування групи українських вчених і студентів на базі фармацевтичного факультету Медичного університету Варни (Болгарія). У складі групи – к. фарм. н., асистент кафедри медичної хімії Ганна Єрьоміна.

Відбулися візити на кафедру фармацевтичних технологій, де викладається фармакогнозія (завідувач кафедри доц. Калоян Георгієв), лабораторій кафедр фармацевтичного факультету (доцент Ілля Желєв, асистент Галина Димова).

Під час круглого столу обговорювалися методи викладання фармакогнозії в МУ-Варна і у НФаУ. Вчені НФаУ представили результати своїх наукових досліджень по вивченню хімічного складу лікарських рослинних засобів. Доцент І. Желєв і асистент Г. Димова продемонстрували методи аналізу і виділення біологічно активних речовин з лікарської рослинної сировини в фітохімічній лабораторії МУ-Варна.

Під час зустрічі з проректором з міжнародного співробітництва, акредитації та якості МУ-Варна проф. Тодорки Костадінової і керівником відділу Міжнародного співробітництва Анета Доковій обговорені результати співпраці між університетами та її розвиток в рамках програми Еразмус + і міжуніверситетських угод.

Для вивчення ендемічних, інвазивних видів ЛРС і заготовки ЛРС група вчених і студентів відвідали різні фітоценози у заповідниках Болгарії: Яйлата, мис Каліакра, Лонгоз, Камчия, де були заготовлені зразки сировини за темами досліджень асистентів і доцента НФаУ.

Група відвідала університетську аптеку, ботанічний сад м. Балчик і Екопарк м. Варни, де познайомилися з колекцією лікарських рослин.

Після закінчення стажування всі учасники отримали відповідні сертифікати.

 

 

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

 

15 червня 2018

Кураторами груп проведені бесіди зі студентами про існуючі ризики, що можуть виникнути під час виїзду та перебування на тимчасово окупованій території АР Крим.

Фотогалерея подій та новини

 

8 червня 2018

Відбувся успішний офіційний захист кандидатської дисертації аспіранта кафедри медичної хімії Рущак Надії Іванівни на тему:  «Синтез,  фізико-хімічні властивості та біологічна активність 3-(4-оксо-2-метилхінолін-3-іл)пропанових кислот та їх похідних». Науковий керівник – д.фарм.н. доцент Зубков Вадим Олексійович.

Бажаємо дисертанту і її науковому керівнику подальших творчих успіхів і всього найкращого!

 

Фотогалерея подій та новини

 

6 червня 2018

При захисті дипломних робіт на кафедрі медичної хімії були присутні представники ТОВ «Дослідний завод «ГНЦЛС» (м. Харків) спільно з ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я» (м. Харків): Геліч О.В. (старший інспектор з кадрів відділу кадрів), Бритвіна М.О. (інженер зі стандартизації відділу реєстраціїї), Макарець М.С. (старший інспектор з кадрів відділу кадрів), Ромась О.В. (виконуюча обов’язки директора з наукових розробок та реєстрації). Зустріч проведена для оптимізації процеса працевлаштування випускників НФаУ та організації подальших ділових  зв’язків із представниками керівного складу ТОВ «Дослідний завод «ГНЦЛС» і ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я».

На фото завідувач кафедри медичної хімії, професор Перехода Л.О. і студентка-випускниця Липовська К. після захисту.Фотогалерея подій та новини

 

5 червня 2018

Доцент кафедри медичної хімії Подольський І.М. із доповіддю «Пошук сполук психо- та нейротропної дії в ряду 3-(N-R,Rʼ-амінометил)-2-метил-1Н-хінолін-4-онів» виступив на черговому засіданні «регіонального відділення ВГО «Асоціація фармакологів України» по Харківській, Сумській, Чернігівській обл.

На засіданні регіонального відділення урочисто було вручено Свідоцтво Дійсного члена Всеукраїнської громадської організації «Асоціація фармакологів України» та Дійсного члена Міжнародного союзу фундаментальної та клінічної фармакології «IUPHAR».

 

Фотогалерея подій та новини

 

30-31 травня 2018

Доцент кафедри медичної хімії Подольський І.М. взяв участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання сучасної медицини і фармації» (до 50-річчя заснування Запорізького державного медичного університету) із доповіддю «Дослідження анальгетичних властивостей атристаміну».

Фотогалерея подій та новини


Фотогалерея подій та новини

 

16 травня 2018

Кафедрою медичної хімії була організована участь учнів 4-х класів ЗОШ №142 у Виставці-презентації наукових досягнень кафедр НФаУ. Для школярів була проведена екскурсія кафедрами університету та організовано обід у студентському ресторані. На кафедрі медичної хімії для учнів було проведено ознайомче лабораторне заняття, під час якого було презентовано ряд яскравих демонстраційних дослідів. У заході взяли участь 20 школярів. Відповідальні особи від кафедри – ас. Гріневич Л.О., доц. Зубков В.О., доц. Яременко В.Д.

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

8 травня 2018

На честь “Всесвітнього дня охорони праці”, викладачами кафедри медичної хімії проведені співбесіди із студентами кураторських груп.

Фотогалерея подій та новини

25 квітня 2018

Колектив кафедри медичної хімії щиро вітає асистента Г.О.Єрьоміну  із врученням диплому кандидата фармацевтичних наук, яке відбулося на засіданні Вченої ради НФаУ.

Бажаємо натхнення, подальших наукових та творчих успіхів!

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

18-19 квітня 2018

Студенти СНТ кафедри медичної хімії разом із своїми науковими керівниками взяли участь у роботі XXV Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів».

Кафедра медичної хімії була представлена у двох секціях: «Synthesis of physiologically active substances» та «The standardization of medicines. Pharmaceutical analysis», де студенти СНТ кафедри зробили 4 доповіді.

Фотогалерея подій та новини

Колектив кафедри медичної хімії вітає доповідачів, які гідно представили свої наукові здобутки.

Фотогалерея подій та новини

За результатами роботи секції «The standardization of medicines. Pharmaceutical analysis» студентка 5 курсу 18 групи фармацевтичного факультету №2 Шибка Анастасія нагороджена дипломом ІІ ступеня.

Фотогалерея подій та новини

Студент 5 курсу групи СНД-5 факультету з підготовки іноземних громадян Санжарбек Юлдашев за доповідь на секції «Synthesis of physiologically active substances» нагороджений дипломом ІІІ ступеня.

Фотогалерея подій та новини

12 квітня 2018

Для учнів 10-го класу еколого-біологічного профілю Харківської ЗОШ №49 доцентом кафедри медичної хімії Подольським І.М. була прочитана профорієнтаційна лекція «Лікарські препарати як хімічні речовини». У заході взяли участь 28 школярів.

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

 

30 березня 2018

Студенти, викладачі, науковці, бібліотекарі та усі бажаючі відвідали Book–вояж «Від книжкової печатки до золота Трої». Захід було організовано Науковою бібліотекою з метою ознайомлення студентів та викладачів університету з фондом цінних і рідкісних видань. Бібліотекар ІІ категоріїБелозьорова Г. А. ознайомила відвідувачів заходу з книгами, за допомогою яких можна простежити історію розвитку нашого навчального закладу. Ці книги містять печатки від «Фармацевтичної лабораторії Імператорського Харківського університету» та «Харківський Фармацевтичний Інститут» до сучасної університетської печатки Національного фармацевтичного університету. Особливу увагу лектор звернула на таких видатних людей, як: Хільдебрант, Теодор Шухардт та Генрих Шліман. Також присутні мали змогу побачити екземпляри з особистими печатками Теодора Шухардта, що зберігаються у фонді цінних і рідкісних видань Наукової бібліотеки НФаУ.

Фотогалерея подій та новини

19 березня 2018

Здобувачі вищої освіти із Польщі Чубак П., Жиро Д., Клюська К., Емхе Й. зацікавлено слухають лекцію проф. Переходи Л.О. та доц. Єрьоміної З.Г. на тему: «Харків фармацевтичний».

 

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

 

28 лютого 2018

На запрошення кафедри медичної хімії сумісно з відділом практики та сприяння працевлаштуванню НФаУ фахівці провідної французької фармацевтичної компанії «Серв’є» (ТОВ «Серв’є Україна») для здобувачів вищої освіти 4 курсу спеціальності «Клінічна фармація» провели семінар з елементами тренінгу на тему «Фармацевтична опіка відвідувачів аптеки з гострою респіраторною інфекцією».

В рамках семінару були висвітлені такі питання:

  • патогенез та клінічна картина ГРІ;
  • принципи лікування ГРІ;
  • основні підходи до фармацевтичної опіки відвідувачів аптеки з симптомами та ознаками ГРІ.

Окрім основних питань, здобувачів вищої освіти цікавили наступні аспекти:

  • загальне ознайомлення з підприємством, його структурою;
  • знайомство з особливостями роботи фармацевтичного/медичного представника;
  • ознайомлення з умовами роботи в Компанії;
  • ознайомлення з актуальними вакансіями, вимогами до якості професійної підготовки, можливими місцями працевлаштування.

У заході взяли участь 19 здобувачів вищої освіти 4 курсу спеціальності «Клінічна фармація».

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

 

26 лютого 2018

Асистент кафедри медичної хімії Єрьоміна Г.О. взяла участь у засіданні робочої команди Ради молодих вчених НФаУ. На засіданні були обговорені питання підготовки до ювілейної конференції молодих вчених та студентів «Topical issues of new drugs development», а також підготовки до Конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фармація», який цього року буде проведений на базі НФаУ.

Фотогалерея подій та новини

18 лютого 2018

Професор Березнякова Н.Л. (розовий диплом) отримала другу вищу освіту за спеціальністю “Педагогіка вищої школи” і захистила магістерську роботу за напрямом “Освіта та наука”.

Фотогалерея подій та новини

 

26 січня 2018

Літературно-музичний вечір «Життя моє – обірвана струна» приурочене до 80-ї річниці від дня народження Володимира Семеновича Висоцького.

Захід проведено з метою ознайомлення студентів з життям і творчістю поета і співака В.С. Висоцького, виховання у молоді активної життєвої позиції, почуття гідності у взаємовідносинах між людьми.

На виставці були представлені фотографії, статті та біографічні видання.

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

24 січня 2018

Урок історичної пам’яті і Соборності України.

Мета заходу –  популяризація історії українського державотворення та приверненні уваги до національно-визвольної боротьби українців, патріотичному вихованню студентів та формуванню національної ідентичності.

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

9 січня 2018

Вийшла у світ монографія “Історія кафедри медичної хімії НФаУ“. У виданні знайшли віддзеркалення досягнення кафедри медичної хімії за термін її існування з 2004 по 2017 календарні роки.

Фотогалерея подій та новини

5 грудня 2017

Делегація викладачів кафедри медичної хімії на чолі з завідувачем кафедри професором Переходою Л.О. відвідала з робочим візитом  Глухівське медичне училище (м. Глухів, Сумська область).

Фотогалерея подій та новини

28 листопада 2017

Для учнів 10-го класу Харківської гімназії №116 доцентом кафедри медичної хімії Подольським І.М. була прочитана профорієнтаційна лекція «Про медичну хімію». Організатор – кафедра фармакоекономіки (доц. Герасимова О.О.). На лекції були присутні 18 школярів.

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

 

20 листопада 2017

Вийшов в світ навчальний посібник “Медична хімія” призначений для студентів вищих фармацевтичних навчальних закладів та фармацевтичних факультетів вищих медичних навчальних закладів, аспірантів, магістрантів, викладачів у галузі фармацевтичної та медичної освіти, а також фахівців у сфері охорони здоров’я. Актуальність видання полягає в інтеграції фармакологічних, фізико-хімічних та фармацевтичних аспектів лікарських речовин. Матеріал посібника відображає сучасні уявлення про фізико-хімічні основи фармакокінетичних та фармакодинамічних процесів, розглядає методи дослідження лікарських речовин, принципи конструювання нових лікарських засобів. Особлива увага приділена хімічним схемам метаболічних перетворень лікарських речовин, які вперше представлені в такому обсязі у вітчизняній навчальній літературі. 

Фотогалерея подій та новини

13 листопада 2017

Урок: “Родина і моральні цінності”

Мета заходу –  популяризація родини як головної ланки суспільства і родинних цінностей і відносин у формуванні особистості людини.

Фотогалерея подій та новини

Популяризація здорового способу життя.

Інформація про Кока-Колу

Фотогалерея подій та новини

Інформація про “вайпінг”

Фотогалерея подій та новини

Інформація про маріхуану

Фотогалерея подій та новини

13 листопада 2017

Спільно кафедрами медичної і фармацевтичної хімії проведена олімпіада з фармацевтичної хімії. У змаганні взяли участь 64 студента 4 курсу факультету “Фармація”.

Вітаємо переможців!

Список_переможців_олімпіади_13_11_2017

Фотогалерея подій та новини

30 жовтня 2017

На кафедрі медичної хімії була проведена екскурсія для учнів шкіл 4-го округу міста Краматорська, які відвідали Національний фармацевтичний університет на запрошення кафедри аналітичної хімії. Відповідальні від кафедри медичної хімії: доцент Подольський І.М. та асистент Гріневич Л.О.

Єкскурсія_30_10_17

Єкскурсія_1_30_10_17

18-20 жовтня 2017

Доцент кафедри медичної хімії Подольський І.М. взяв участь у роботі V Національного з’їзду фармакологів України, що відбувся на базі Запорізького Державного медичного університету (м. Запоріжжя).

У рамках роботи секції «Створення нових лікарських засобів: фармакодинаміка, фармакокінетика, механізм дії» доцент Подольський І.М. представив доповідь на тему «Пошук сполук психо- та нейротропної дії в ряду 3-(N,N’-амінометил)-2-метил-1Н-хінолін-4-онів» за результатами власних досліджень.

Запорожье

Запорожье_1

27 вересня 2017

Відбулося засідання Вченої ради НФаУ.  Співробітників кафедри медичної хімії  проф. Переходу Л.О., проф. Таран С.Г., проф. Березнякову Н.Л., доц. Зубкова В.О., доц. Федосова А.І., доц. Сергієнко О.М. нагороджено  Почесними відзнаками Національного фармацевтичного університету «Золота книга пошани» за вагомий внесок у розбудову університету та з нагоди Дня фармацевтичного працівника України.

Вітаємо колег!

IMG_8128

IMG_8198IMG_7804

 

21 вересня 2017

Робоча група викладачів кафедри медичної хімії у складі проф. Переходи Л.О., проф. Березнякової Н.Л. та доц. Подольського І.М. взяла участь у міжкафедральному семінарі з удосконалення викладання хімії англійською мовою «The Need to Name Chemical Compounds – Nomenclature» (доповідач – проф. Левітін Є.Я.). В рамках проведеного заходу у ході широкої дискусії була вироблена концепція обміну досвідом між викладачами кафедр у питаннях хімічної номенклатури та винайдено формат її подальшої уніфікації в рамках університету.

19 вересня 2017

Викладачі кафедри медичної хімії – доц. Сич І.А., ас. Сулейман М.М., ас. Гріневич Л.О. – отримали дипломи-свідоцтва “Університету економіки та права “КРОК””  про підвищення кваліфікації за програмою “Інформаційні та комунікативні технології дистанційного навчання: е-Tutor”.

001-003

 

18-19 травня 2017

Делегація молодих вчених Національного фармацевтичного університету у складі доцента кафедри медичної хімії Подольського І.М., аспіранта кафедри фармакології Дейка Р.Д. та аспіранта кафедри біологічної хімії Литкіна Д.В. взяла участь у 40-вій ювілейній науково-практичній конференції молодих вчених з міжнародною участю «ІННОВАЦІЇ В МЕДИЦИНІ: ДОСЯГНЕННЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ», що проходила в стінах НМАПО імені П. Л. Шупика (м. Київ).

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

20 квітня 2017

20 квітня студенти СНТ кафедри медичної хімії разом зі своїми науковими керівниками взяли участь у роботі секції «Синтез фізіологічно активних речовин» в рамках XXIV Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів».

Колектив кафедри медичної хімії вітає учасників секції, які гідно представили свої наукові здобутки:

  1. Mechanism of quinolone action and resistance. New 3-alkylquinolonyl carboxylic acids as potential antimicrobial agents

Speaker: Veysova Alime, student 4 y.s., 26 gr., Pharmacy

Supervisor: Zubkov V.O., Doctor of Pharmacy, assoc. prof.; Kiz O.V., Cand. of Pharm. Sc., assoc. prof.

  1. Advantages and disadvantages of pharmacological activity

Speaker: Kovalenko Iryna, student 4 y.s., 21 gr., Pharmacy

Supervisor: Zubkov V.O., Doctor of Pharmacy, assoc. prof.

  1. Fsp3: simple and valuable

Speaker: Serdyuk Inna, student 4 y.s., 1 gr., Clinical Pharmacy

Supervisors: Podolsky I.M., Cand. of Pharm. Sc., assoc. prof.; Perekhoda L.O., Doctor of Pharmacy, prof.

За результатами роботи секції студентка 4 курсу 1 групи спеціальності «Клінічна фармація» Сердюк Інна нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

 

08 квітня 2017

У Національному фармацевтичному університеті відбувся День відкритих дверей. Для гостей цього заходу були проведені екскурсії по кафедрам. На кафедрі медичної хімії абітурієнти та їх батьки мали змогу ознайомитись із кафедрою та на власні очі побачити навчальну, тренінгову та науково-дослідну лабораторії, у яких студенти, в рамках навчального процесу, проводять хімічні досліди, аналізуючи якість лікарських препаратів та косметичних засобів.

Фотогалерея подій та новини

 

22 березня 2017

Кафедру медичної хімії Національного фармацевтичного університету з оглядовим візитом відвідала делегація батьків майбутніх абітурієнтів – студентів випускного курсу Глухівського медичного училища (м. Глухів, Сумська область). Метою даного заходу було на власні очі ознайомитись з умовами навчання та перебування студентів у стінах університету. Під час візиту професор Перехода Л.О., доценти Сич І.А. та Подольський І.М. відповіли на усі питання батьків стосовно умов вступу та організації навчання студентів в НФаУ. Також для гостей була проведена екскурсія територією навчального корпусу (вул. Валентинівська, 4), під час якої батьки майбутніх абітурієнтів відвідали кафедри, електронний читальний зал бібліотеки та студентський ресторан “Misce.Da.Signa”.

10 та 17 березня 2017

Відбулися науково-практичні семінари “Сучасне виробництво закритого циклу, аналіз та контроль лікарських засобів на всіх етапах виробництва” на базі ПАТ “Фармак” м. Київ. В семінарі приймали участь завідувач кафедри медичної хімії Л.О. Перехода, викладачі кафедри медичної хімії доц. І.А. Сич, асист. Л.О. Гріневич, М.М. Сулейман та студенти IV та V курсів спеціальностей “Фармація” та “Клінічна фармація”. В рамках науково-практичного семінару відбулася екскурсія на виробництво, де студенти та викладачі кафедри медичної хімії мали змогу отримати реальні практичні знання про сучасне фармацевтичне виробництво, яке працює згідно “Правил належної виробничої практики (GMP)”, та міжнародних стандартів ISO 9001, ISО 14001 та ISO 13485, ознайомитись з його високотехнологічними потужностями та виробничими процесами. Цей інформаційно-роз’яснювальний захід дав також унікальну нагоду бажаючим студентам поспілкуватися з роботодавцями, отримати інформацію про компанію, дізнатися про вимоги до якості фахової підготовки, познайомитися з правилами пошуку роботи, підшукати місце практики, стажування, тимчасової або постійної роботи.

Фотогалерея подій та новини

1-7 березня 2017

Старший лаборант кафедри Панькова Т.В. прийняла участь і отримала почесну грамоту фіналіста конкурсу народної творчості НФаУ: “Весна, творчість, фантазія”.

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

27 лютого 2017

Завідувач кафедри медичної хімії професор Перехода Л.О. та відповідальний за профорієнтаційну роботу кафедри доцент Подольський І.М. відвідали Глухівське медичне училище з повторним профорієнтаційним візитом. Під час заходу в урочистій обстановці були вручені іменні сертифікати про проходження пробного фахового тестування для абітурієнтів з ОКР “молодший спеціаліст” з напряму “Медицина” та запрошення для майбутніх абітурієнтів. Проф. Перехода Л.О. зробила доповідь “Умови прийому – 2017”, де докладно зупинилась на особливостях вступної кампанії 2017 року. Визначено коло потенційних абітурієнтів, які одержали вичерпну інформацію з питань їх подальшої взаємодії з приймальною комісією НФаУ.

Фотогалерея подій та новини

20 лютого –10 березня 2017

Кафедра прийняла участь у міжуніверситетській бібліотечній виставці “Методичні здобутки кафедри”, де були представлені її останні методичні розробки.

Фотогалерея подій та новини

2 лютого 2017

Проведений міжкафедральний науковий семінар “Використання методів молекулярного моделювання для доведення структури органічних сполук”. Семінар був присвячений питанням використання квантово-хімічних розрахунків (програма GAUSSIAN W09) для молекулярного моделювання таутомерів та обгрунтування на основі одержаних даних стереоселективності перебігу реакції циклізації.

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

13 грудня 2016

Кафедрою медичної хімії за підтримки відділу практики та сприяння працевлаштуванню організована лекція майстер-класу «Сучасний drug-дизайн». Захід відбувся в рамках перебування фахівців від ТОВ «ЮРІЯ-ФАРМ» на базі Національного фармацевтичного університету із залученням студентів випускних курсів спеціальностей «Фармація», «Клінічна фармація» та «Технологія парфумерно-косметичних засобів», магістрантів, аспірантів та викладачів кафедр хімічного профілю. Під час лекції відбулось обговорення сучасних підходів до конструювання нових молекул із прогнозованою біологічною активністю, а також розглянуті можливості подальшої співпраці науковців НФаУ з фахівцями ТОВ «ЮРІЯ-ФАРМ».

Фотогалерея подій та новини

8 грудня 2016

Відповідальні за виробничу практику від кафедри медичної хімії доценти Друговіна В.В. і Кізь О.В. відвідали базу практики студентів 5-го курсу – аптеку “Леда”. Аптека готує та аналізує близько 250 екстемпоральних засобів.

Фотогалерея подій та новини

6-7 грудня 2016

Відбувся Перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю “Фармація”, в якому активну участь приймала кафедра медичної хімії. В олімпіаді брали участь 61 студент 4 курсу фармацевтичних факультетів №1 та №2, а також студенти факультету з підготовки іноземних громадян.

Фотогалерея подій та новини

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

20-28 листопада 2016

Асистенти кафедри медичної хімії Девяткіна А.О. та Сулейман М.М. прийняли участь у міжнародній науково-практичній конференції “Проблеми та перспективи розвитку європейської освіти” та пройшли стажування по темі “Публікаційна та проектна діяльність в країнах Євросоюзу: від теорії до практики”  на базі Празького інституту підвищення кваліфікації, Чеська республіка, Прага. Всі учасники стажування та конференції нагороджені відповідними сертифікатами.

Фотогалерея подій та новини

14 листопада 2016

Завідувач кафедри медичної хімії, професор Перехода Л.О. у супроводі викладачів кафедри доц. Подольського І.М. та доц. Сич І.А. відвідали Глухівське медичне училище. Професор Перехода Л.О. виступила з презентацією Національного фармацевтичного університету, наприкінці якої студенти пройшли пробне фахове тестування для абітурієнтів з ОКР “молодший спеціаліст” з напряму “Медицина”. У заході взяли участь 65 студентів випускного курсу навчального закладу. 

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

31 жовтня 2016

Церемонія вручення нагород співробітникам кафедри медичної хімії.

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

 

27 жовтня 2016

Проведена олімпіада з фармацевтичної хімії кафедрами медичної та фармацевтичної хімії. В олімпіаді брали участь 67 студентів 4 курсу фармацевтичних факультетів №1 та №2, а також студенти факультету з підготовки іноземних громадян.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ! 

І місце: Коноваленко С.В.  4 курс 1 група,  Осей Джордж 4 курс 1А;  ІІ місце: Войцехівська К.О.  4 курс 1 група, Дмитренко І.С. 4 курс 1 група, Вейсова А.Д. 4 курс 26 група, Майстренко Р.М. 4 курс 26 група, Овезгелдиев Довран 4 курс 1А; ІІІ місце: Бондарева Г.Ю. 4 курс 6 група, Швець І.О. 4 курс 9 група, Бикасова В.В. 4 курс 20 група, Данилейко Н.В. 4 курс 13 група, Міщенко М.В. 4 курс 1 група, Маслов О.Ю. 4 курс 12 група, Хуссейн Хала 4 курс 1А, Андрианантара Равана 4 курс 2и.

Фотогалерея подій та новини

10-14 жовтня 2016

Професор кафедри медичної хімії Таран С.Г. провела презентацію стендової доповіді на тему: “Application of bipolar gas discharge for water sterilization from S. aureus and E. coli” на базі  Ruhr-University, Bochum, Germany.

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

24 вересня 2016

В рамках профорієнтаційної роботи кафедра медичної хімії взяла участь у проведенні IV Освітнього проекту «Ніч науки». У представленій програмі «Від пробірки до ліків» доцент кафедри медичної хімії Подольський І.М. та доцент кафедри органічної хімії Редькін Р.Г. провели демонстрацію хімічних дослідів учасникам проекту. Гості університету мали змогу ознайомитись із загальними принципами ідентифікації хімічних речовин органічної природи та власноруч провести яскраві кольорові реакції визначення вуглеводів, що містяться як у лікарських засобах, так і у різноманітних фруктах, а також сульфаніламідних препаратів, які представлені на аптечних полицях.

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

15 вересня 2016

В рамках VIII Національного з’їзду фармацевтів України викладачі кафедри медичної хімії підготували 4 стендові та одну секційну доповідь українською та англійською мовами.

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

14 вересня 2016

Відкриття VIII Національного з’їзду фармацевтів України.

Фотогалерея подій та новини

Делегати VIII Національного з’їзду фармацевтів України від кафедри медичної хімії

Фотогалерея подій та новини

14-16 вересня 2016

У Харкові пройшов VIII Національний з’їзд фармацевтів України. Кафедра медичної хімії прийняла активну участь у проведені наступного захожу. Співробітники кафедри приймали делегатів м.Суми.

Фотогалерея подій та новини

 

Print Friendly, PDF & Email