9-10 квітня 2024 Проходила на базі Одеського національного університету імені І. І. Мечникова науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасна фармація: реалії сьогодення та перспективи розвитку». На пленарному засіданні конференції мав честь виступити та поділитися своїми дослідженнями професор Ілля ПОДОЛЬСЬКИЙ, доктор фармацевтичних наук, професор ЗВО кафедри медичної хімії з доповіддю «The phenomenon of chirality of drug molecules: a focus on pharmacokinetics».

09-10.04.2024

У своєму виступі пан Подольський зосередився на важливій темі хіральності молекул лікарських засобів та їх впливі на фармакокінетику. Його дослідження проливають світло на складний механізм взаємодії хімічних речовин у людському організмі та допомагають краще зрозуміти, як ці процеси впливають на ефективність та безпеку фармацевтичних препаратів.

Пишаємося нашим колегою за його досягнення та внесок у розвиток фармацевтичної науки. Це ще один приклад високої професійної компетентності та наукової активності нашої кафедри попри всі обставини часу.