27-31 травня 2024 Участь співробітників НФаУ у програмі академічної мобільності Erasmus+ Staff Mobility for Teaching (м. Каунас, Литовська Республіка)

27-31.05.2024

Участь співробітників НФаУ у програмі академічної мобільності Erasmus+ Staff Mobility for Teaching (м. Каунас, Литовська Республіка)

Упродовж 27-31 травня 2024 року від кафедри медичної хімії Олена БЕВЗ (к.фарм.н., доц.) взяла участь у програмі академічної мобільності Erasmus+ Staff Mobility for Teaching, який проходив на базі Литовського університету наук здоров’я (м. Каунас, Литовська Республіка) з метою обміну передовими практиками та досвідом.

За час академічної мобільності учасники ознайомитись із Литовським університетом наук здоров’я, відвідали фармацевтичний та медичний факультети, ознайомились з оснащенням та освітнім процесом кафедр фармацевтичної хімії, токсикологічної хімії та технології ліків. Взяли участь у заходах Міжнародного тижня, де зібрались понад 35 представників закладів вищої освіти країн Європи, що дало можливість обміну досвідом та планування подальшої співпраці в освітній та науковій сферах.

Відповідно до програми перебування, співробітницею кафедри було прочитано лекції для здобувачів вищої освіти фармацевтичного факультету Литовського університету наук здоров’я за тематикою освітньої компоненти фармацевтична хімія.

Print Friendly, PDF & Email