27-31 травня 2024 Участь співробітників НФаУ у програмі академічної мобільності Erasmus+ Staff Mobility for Teaching (м. Каунас, Литовська Республіка)

27-31.05.2024

Упродовж 27-31 травня 2024 року від кафедри медичної хімії Олена БЕВЗ (к.фарм.н., доц.) взяла участь у програмі академічної мобільності Erasmus+ Staff Mobility for Teaching, який проходив на базі Литовського університету наук здоров’я (м. Каунас, Литовська Республіка) з метою обміну передовими практиками та досвідом.

За час академічної мобільності учасники ознайомитись із Литовським університетом наук здоров’я, відвідали фармацевтичний та медичний факультети, ознайомились з оснащенням та освітнім процесом кафедр фармацевтичної хімії, токсикологічної хімії та технології ліків. Взяли участь у заходах Міжнародного тижня, де зібрались понад 35 представників закладів вищої освіти країн Європи, що дало можливість обміну досвідом та планування подальшої співпраці в освітній та науковій сферах.

Відповідно до програми перебування, співробітницею кафедри було прочитано лекції для здобувачів вищої освіти фармацевтичного факультету Литовського університету наук здоров’я за тематикою освітньої компоненти фармацевтична хімія.