Фотогалерея подій та новини

8 червня 2023

НАЙКРАЩИЙ КУРАТОР АКАДЕМІЧНОЇ ГРУПИ

Відбулася в НФаУ нарада кураторів академічних груп у 2022/2023 н.р. Від імені ректора НФаУ проф. Алли КОТВІЦЬКОЇ кураторів академічних груп привітала Ольга НАЗАРКО, помічник ректора з виховної роботи, якості та сертифікації.

Під час наради було підбито підсумки кураторської роботи та відзначено Подякою НФаУ куратора від кафедри медичної хімії – Віталія ЯРЕМЕНКО, який надхненно й самовідданно працював в напрямку позанавчальної роботи протягом поточного навчального року.

Співробітники кафедри вітають Віталія ЯРЕМЕНКА та бажають в подальшому натхнення і цікавої роботи!

Фотогалерея подій та новини

18 травня 2023

Відбулась Міжнародна Internet-конференція «Modern chemistry of medicines» (посвідчення ДНУ УІНТЕІ № 550 від 19.12.22). Організатори – кафедра фармацевтичної хімії, кафедра медичної хімії, кафедра загальної хімії та кафедра аналітичної хімії та аналітичної токсикології.

Фотогалерея подій та новини

У роботі конференції взяли участь представники України, Великобританії, Ірландії, Польщі, Литви, Німеччини, Тайваню, Єгипту, країн Середньої та Центральної Азії – усього понад 200 учасників із понад 70 установ.

Конференція розпочалась з привітального слова від проректорки ЗВО з науково-педагогічної роботи, професорки Інни ВЛАДИМИРОВОЇ та завідувачки кафедри фармацевтичної хімії, професора Вікторії ГЕОРГІЯНЦ.

У роботі пленарного засідання у форматі Zoom-конференції взяли участь закордонні гості, вчені з України та аспіранти. Представлено проблемні доповіді з сучасних тенденцій створення оригінальних АФІ синтетичного та рослинного походження, фармацевтичної розробки, забезпеченння якості лікарських засобів.

Зацікавили присутніх лекції майстер класу «Фотофармакологія і фотодинамічна терапія – досягнення і перспективи» професора Ігора КОМАРОВА та «Хіральність молекул лікарських засобів як фактор їхньої фармакодинаміки, фармакокінетики та токсичності» доцента Іллі ПОДОЛЬСЬКОГО.

Фотогалерея подій та новини

У рамках конференції відбулось засідання секції «Перші кроки в науці», у якій були представлені доповіді студентів НФаУ, учнів коледжів, ліцеїв та закладів середньої освіти І–ІІІ ступенів.

На засіданні однопрофільних кафедр ЗВО України, що викладають фармацевтичну хімію,  обговорено профіль хімічної підготовки здобувачів освітніх програм «Фармація»

Матеріали конференції включають тези доповідей викладачів, науковців, студентів закладів вищої освіти, наукових установ та учнів.

Кожен учасник конференції одержав сертифікат.

12 травня 2023

В рамках проведення серії факультативних лекцій від стейкхолдерів для здобувачів вищої освіти спеціальності «Фармація, промислова фармація» було проведено лекцію «Криміналістика та основи судової експертизи».

На засідання клубу «Хімія і не тільки» було запрошено завідувачку сектору біологічних, ветеринарних та грунтознавчих досліджень лабораторії фізичних, хімічних, біологічних та молекулярно-генетичних досліджень Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. засл. проф. М. С. Бокаріуса» к.вет.н. Булавіну Вікторію Сергіївну, яка для здобувачів вищої освіти прочитала факультативну лекцію «Криміналістика та основи судової експертизи».

На лекції були присутні 87 здобувачів вищої освіти 1 – 3 курсів освітньої програми «Фармація» та викладачі кафедри медичної хімії, кафедри фармацевтичної хімії, кафедри загальної хімії та кафедри аналітичної хімії та аналітичної токсикології.

Пані Вікторія розповіла про можливості та перспективи роботи фармацевтів в судовому секторі. Під час доповіді лектор ознайомила зі структурою сектору, нормативно-правовою документацією, яка регулює проведення судового аналізу та діяльність судового експерта.
У другій частині лектор відповіла на питання здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників кафедр.

На завершення зустрічі пані Вікторія запросила усіх бажаючих відвідати з екскурсією ННЦ “ІСЕ ім. засл. проф. М.С. Бокаріуса”, зокрема, Науково-прикладний музей.

Фотогалерея подій та новини

9 травня 2023

Доцентом закладу вищої освіти кафедри медичної хімії, Віталієм ЯРЕМЕНКО була проведена кураторська година зі здобувачами вищої освіти 4 курсу 4 групи ОП Фармація.

Зустріч була присвячена пам’ятним датам:

8 травня (Дню пам’яті та примирення в Україні),

9 травня (Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій войні ),

18 травня (Дню Вишиванки)

Та іншим пам’ятним датам травня, а також було анонсовано теми зустрічей у червні.

Фотогалерея подій та новини

2 травня 2023

Кафедрою медичної хімії для здобувачів вищої освіти 4 та 5 курсів був проведений науково-практичний семінар «ОФОРМЛЕННЯ ТА ПІДГОТОВКА ДО ЗАХИСТУ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ НА ЗДОБУТТЯ МАГІСТЕРСЬКОГО РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ».

З 29 травня 2023 року розпочинається атестація здобувачів вищої освіти 4 та 5 курсів, одним із етапів якої є захист кваліфікаційної роботи, оформлення та належне представлення якої впливає на загальне враження та результат.

Тому, завідувачкою кафедри медичної хімії, д.фарм.н., професором Ліною ПЕРЕХОДОЮ було організовано семінар, на якому відповідальна за СНТ кафедри, к.фарм.н., доцент Маргарита СУЛЕЙМАН розповіла про вимоги, що висуваються до кваліфікаційних робіт, до оформлення основного матеріалу та супровідних документів. Асистентка кафедри, к.фарм.н. Олена БЕВЗ надала поради щодо оформлення матеріалів кваліфікаційних робіт для захисту у вигляді презентацій, надала структуру доповіді, порадила читабельні шрифти, які використовуються в презентаціях відомими спікерами, дала пораду щодо оформлення наглядного матеріалу, вибору фону слайду та ін.

В семінарі взяли участь магістранти кафедри та їх керівники.

Бажаємо успіхів на захистах та гарних результатів!

Фотогалерея подій та новини

31 березня 2023

Представники НФаУ взяли участь у Першому Всеукраїнському НМТ-форумі

Відвідавши Перший Всеукраїнський НМТ-форум 2023, вступники отримали унікальну можливість познайомитися з Національним фармацевтичним університетом.

В рамках заходу наші спікери розповідали про спеціальності, які доступні для вступу, освітній процес, можливості після випуску та багато іншого.

Як завжди, в НФаУ звичайно багато цікавого, починаючи від студентського життя та закінчуючи успіхами наших випускників. Тому, якщо ви мрієте про професійну майбутнє, не зволікайте та долучайтесь до нашої великої сім’ї!

Для отримання актуальної інформації про прийом та вступну кампанію 2023 року, слідкуйте за оновленнями на нашому сайті.

https://nuph.edu.ua/anketa-abiturijenta/

Фотогалерея подій та новини

29 березня 2023

29 березня 2023 року відбулась студентська олімпіада Національного фармацевтичного університету з освітньої компоненти «ФАРМАЦЕВТИЧНА ХІМІЯ».

Організаторами олімпіади виступили кафедра фармацевтичної хімії та кафедра медичної хімії.

В олімпіаді взяли участь 84 здобувача вищої освіти ОПП «Фармація», ОПП «Технології парфумерно-косметичних засобів», ОПП «Технології фармацевтичних препаратів» та ОПП «Фармація» факультету з підготовки іноземних громадян.

Переможцями олімпіади серед здобувачів вищої освіти ОПП «Фармація», ОПП «Технології парфумерно-косметичних засобів», ОПП «Технології фармацевтичних препаратів» стали:

1 місце:

Шекера Катерина Фм19(4,10д)-07

2 місце:

Удовиченко Катерина Фм19(4,10д)-01

Кирпичова Лілія Фм19(4,10д)-07

3 місце:

Нюкало Юлія Фм19(4,10д)-01

Шевцова Олена Фм19(4,10д)-01

Олійник Юлія Фм19(4,10д)-09

Калашник Катерина ТПКЗм19(4,10д)-01

Шерстюк Марія Фм19(4,10д)-02.

Серед здобувачів вищої освіти ОПП «Фармація» факультету з підготовки іноземних громадян призові місця розподілились наступним чином:

1 місце:

Маізу Елязід Фм18(5,0д)ін-10

2 місце:

Таріфі Аміна Фм18(5,0д)англ-07

Рхулалі Науал Фм18(5,0д)ін-11

3 місце:

Рамзі Хамза 226Ф19(3,10д)ДВангл

Уфкір Фатіма-Захра Фм18(5,0д)англ-07

Хамід Луджейн Амір Махмуд Фм18(5,0д)англ-04

Муаіз Салма Фм19(4,10д.)англ-05

Намірі Мохамед Фм18(5,0д)ін-09.

Переможців нагородили дипломами, всі учасники отримали сертифікати.

Дякуємо ЗСУ за можливість проведення Олімпіади!

Дякуємо всім олімпійцям за участь та за активність! Бажаємо ніколи не зупинятись на досягнутому! Нехай ваша незгасна енергія та наполеглива праця обов’язково стануть запорукою нових здобутків, подальших професійних досягнень та нових перемог!

Всі разом працюємо на український освітній фронт!

Результати олімпіади НФаУ з освітньої компоненти «Фармацевтична хімія» наведені в таблицях:

*******************************************************************************************************

Результати олімпіади здобувачів вищої освіти ОПП “Фармація” і ОПП”ТПКЗ”

 

Результати олімпіади здобувачів вищої освіти ОПП “Фармація” факультету з підготовки іноземних громадян

*****************************************************************************************************

 

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

27-31 березня 2023

Фотогалерея подій та новини

23 березня 2023

23.03.2023 р. в рамках проведення серії факультативних лекцій від стейкхолдерів для здобувачів вищої освіти спеціальності «Фармація, промислова фармація» було запрошено хіміка-аналітика з фармацевтичної розробки R&D центру АТ «Київмедпрепарат», яке є партнером Корпорації «Артеріум» Тимофієнка Михайла із лекцією «Рідинна хроматографія в аналізі лікарських засобів».

На лекції були присутні здобувачі вищої освіти 2 та 3 курсів освітньої програми «Фармація», а також 3 та 4 курсів освітньої програми «Технології парфумерно-косметичних засобів» та науково-педагогічні працівники структурних підрозділів Національного фармацевтичного університету.

Лекція складалась з двох частин, перша частина була присвячена загальній характеристиці методу рідинної хроматографії та вимогам до обладнання, розчинників і умов проведення аналізу. На другій частині лектор приділив увагу особливостям розробки методик контролю якості лікарських засобів з використанням методу рідинної хроматографії.

Наприкінці лекцій Михайло Тимофієнко обґрунтовано відповів на всі запитання, що виникли у слухачів.

Відповідальні кафедри за організацію зустрічі здобувачів вищої освіти НФаУ із лектором підприємства – кафедра фармацевтичної хімії (завідувачка кафедри, доктор фармацевтичних наук, професор Вікторія Георгіянц, доцент ЗВО, кандидат фармацевтичних наук, доцент Наталія Бевз), кафедра медичної хімії(завідувачка кафедри, доктор фармацевтичних наук, професор Ліна Перехода, асистентка, кандидат фармацевтичних наук Олена Бевз) та кафедра загальної хімії (завідувачка кафедри, доктор фармацевтичних наук, професор Ірина Журавель, доцент ЗВО, кандидат фармацевтичних наук, доцент Ольга Антоненко).

Фотогалерея подій та новини

16 березня 2023

В рамках проведення серії факультативних лекцій від стейкхолдерів для здобувачів вищої освіти спеціальності «Фармація, промислова фармація»  було запрошено  хіміка-аналітика з фармацевтичної розробки R&D центру АТ «Київмедпрепарат», яке є партнером Корпорації «Артеріум» Тимофієнка Михайла із лекцією «Спектрофотометрія в аналізі лікарських засобів».

На лекції були присутні здобувачі вищої освіти 2 та 3 курсів освітньої програми «Фармація» та викладачі кафедри фармацевтичної хімії та кафедри медичної хімії.

Пан Михайло розповів про можливості використання методів спектрофотометрії у фармацевтичному аналізі. У своїй доповіді лектор підкреслив можливості та надзвичайний потенціал застосування спектральних методів для перевірки та забезпечення якості продукції та підкреслив широту застосування.

У другій частині лектор відповів на питання здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників кафедр.

 

Фотогалерея подій та новини

 

2 березня 2023

Фотогалерея подій та новини Фотогалерея подій та новини

27 січня 2023

Звіт з виховної роботи

26 січня 2023

26 січня 2023 року відбулася нарада завідувачів/представників однопрофільних кафедр, що викладають дисципліни фармацевтична хімія (ОП “Фармація, “Клінічна фармація”, “Технології парфумерно-косметичних засобів”) та “Стандартизація лікарських засобів” у змішаному форматі. На засіданні були присутні проф. Георгіянц В.А., проф. Перехода Л.О., доц. Сидоренко Л.В., доц. Подольський І.М., доц. Бевз Н.Ю. (Національний фармацевтичний університет), проф. Лесик Р.Б., доц. Лозинський А. (Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького),  проф. Кучеренко Л.І., старший викладач Скорина Д.Ю. (Запорізькій державний медичний університет), проф. Логойда Л.С., доц Поляк О.Б. (Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевького), доц. Давиденко О.О. (Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова), проф. Шемчук Л.А., доц. Богатирьова О.В. (Донецький національний медичний університет), проф. Коновалова О.Ю., доц. Гудзенко Н.В. (ПВНЗ Київський медичний університет), проф. Орлова О. А., доц. Ткаченко В.Г. (Луганський державний медичний університет), проф. Ниженковська І.В., доц. Афанасенко О.В. (Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця), проф. Стецьків А.О., ас. Рущак Н.І. (Іано-Франківський національний медичний університет), доц. Грозав А.М. (Буковинський державний медичний університет), доц. Кривов’яз А.О. (Ужгородський національний університет), доц. Стремоухов О.О., доц. Глушкова О.М. (Киівській міжнародний університет), доц. Клебанський Є. О. (Дніпропетровський державний медичний університет).

На засіданні розглядалися поточні питання щодо обговорення мінімальної компетентності здобувачів вищої освіти, яка виноситься на інтегрований іспит «Крок-2» з освітньої компоненти “фармацевтична хімія” згідно стандарту освіти спеціальності 226 “Фармація, промислова фармація”. Представники закладів вищої освіти обговорили літературні джерела, в тому числі іноземні, на які слід посилатись при розробці тестових завдань. Окреслено необхідність та перспективи створення єдиного підручника з фармацевтичної хімії за новою програмою.

Фотогалерея подій та новини

22 січня 2023

Звіт з виховної роботи

19 січня 2023

Кураторська година

Звіт з виховної роботи

13 січня 2023

Звіт з виховної роботи

20 грудня 2022

20 грудня 2022 року відбулося засідання завідувачів, представників однопрофільних кафедр, що викладають дисципліни фармацевтична хімія (ОП “Фармація, “Клінічна фармація”, “Технології парфумерно-косметичних засобів”) та “Стандартизація лікарських засобів” у змішаному форматі. На засіданні були присутні проф. Георгіянц В.А., проф. Перехода Л.О., доц. Сидоренко Л.В., доц. Подольський І.М., доц. Бевз Н.Ю. (Національний фармацевтичний університет), проф. Лесик Р.Б., доц. Крищишин-Дилевич А.П., доц. Лозинський А. (Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького),  проф. Кучеренко Л.І., старший викладач. Скорина Д.Ю. (Запорізькій державний медичний університет), проф. Логойда Л.С., доц Поляк О.Б. (Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевького), доц. Давиденко О.О. (Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова), проф. Шемчук Л.А., доц. Богатирьова О.В. (Донецький національний медичний університет), проф. Коновалова О.Ю. (ПВНЗ Київський медичний університет), проф. Орлова О. А., доц. Ткаченко В.Г. (Луганський державний медичний університет), проф. Ниженковська І.В., доц. Афанасенко О.В. (Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця), проф. Стецьків А.О., ас. Рущак Н.І. (Іано-Франківський національний медичний університет), проф. Гельмбольдт В.О. (Одеський національний медичний університет), проф. Братенко М.К., доц. Грозав А.М. (Буковинський державний медичний університет), доц. Девіняк О.Т., доц. Онисько М.Ю., Кривов’яз А.О. (Ужгородський національний університет), доц. Стремоухов О.О. (Киівській міжнародний університет), доц. Клебанський Є. О. (Дніпропетровський державний медичний університет).

На засіданні розглядалися питання щодо змін у компетенціях та результатах навчання, повязаних з дисциплінами “фармацевтична хімія” та “стандартизація лікарських засобів” у затвердженому стандарті освіти спеціальності 226 “Фармація, промислова фармація”, використання вітчизняної та іноземної навчально-методичної літератури, внесення пропозицій до внесення доповнень до структури інтегрованого іспиту «Крок-2» та обговорення питань, що виносяться на іспит з освітньої компоненти для подальшого розроблення тестових завдань.

Фотогалерея подій та новини

7 грудня 2022

В рамках  ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «YOUTH PHARMACY SCIENCE» 07.12.2022 р. відбулось засідання СНТ кафедри медичної хімії, на якому члени СНТ кафедри продемонстрували свої перші наукові досягнення у вигляді цікавих, актуальних та науково обґрунтованих доповідей.

Всі учасники засідання були нагороджені грамотами. Найкращі доповіді було відзначено дипломами:

Дипломом І ступеню нагороджено здобувачку вищої освіти 2 курсу, Олену МАЛУ

Дипломом ІІ ступеню відзначено доповідь здобувачки вищої освіти 5 курсу Поліни ОСТАПЕНКО

Дипломи ІІІ ступеню отримали за доповіді здобувач вищої освіти 4 курса Денис КАРНАУХ та здобувач вищої освіти 5 курсу Дмитро СКРИПКА

Вітаємо! 

І попри складний для всіх час, пишаємось цілеспрямованістю майбутнього фармації та бажаємо не зупинятись на досягнутому!

Якщо ти ще не з нами, то тобі варто приєднатись, СНТ кафедри чекає саме на тебе!

 

Фотогалерея подій та новини

Фотогалерея подій та новини

21 листопада 2022

Сьогодні Україна відзначає День Гідності та Свободи, який з’явився у вітчизняному календарі на честь пам‘яті героїв Помаранчевої революції 2004 року та Революції гідності 2013-2014 років.

Наша країна переживає надважкі часи. Разом із тим, сьогодні ми зцементовані як ніколи. Ми живемо спільними цінностями, орієнтовані виключно на свободу та незалежність!

Ми йдемо складним шляхом, створюючи можливості для наступних поколінь. Жодних сумнівів, що вони будуть вдячні Героям, які зберегли волелюбну Україну для їхнього щасливого майбутнього! ( @nuph.edu.ua )

Віталій Дмитрович Яременко, доцент кафедри, куратор 4 групи 4 курсу провів для здобувачів виховну годину, згадуючи історію та вшановуючи пам’ять героїв!

Фотогалерея подій та новини

14 листопада 2022

Фотогалерея подій та новини

9 листопада 2022

День української писемності та мови. Співробітники кафедри з різних куточків країни приєднались до щорічного ХХІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності разом з

@nuph.edu.ua

Неважливо хто ти і де зараз знаходишся, завжди пам’ятай свій дім та рідну солов’їну мову! Віримо в ЗСУ та кожен на своєму фронті наближаємо Україну до перемоги!

Фотогалерея подій та новини

1 листопада 2022

Викладачі кафедри приєднались до регіональної зустрічі з науковцями Харківщини, яка була організована представниками офісу підтримки вченого.
Дізнались можливості, які відкриваються перед вченими різних вікових категорій та різного статусу. Ділимось і з Вами корисним посиланням:

https://sso.org.ua ,

де на Вас чекають міжнародні програми, курси іноземних мов, міжнародні конференції, можливості, якими можете користуватись для наукового зростання. Головне Ваше бажання.

Успіхів!
Все буде Україна!  І за нами її майбутнє!

Фотогалерея подій та новини

Print Friendly, PDF & Email